e-Sigara/Nargile

Emrozn

Yeni üye
16 Ağu 2015
44
0
İstanbul
e-Sigara/Nargile-Bunlardan birini almayı planlıyorum kullanan varsa önerir mi ve ucuza nereden alabilirim ?
Patlama olayı var vs diyolar ne kadar doğru ?
Ve sigaraya oranla likidi ne kadar götürüyor ?
Teşekkürler

1071malazgirt

Uzman üye
26 Haz 2015
1,781
8
Trafo
Patlama olayları genellikle şehir efsanesi. Siz e sigaranın devresine kısa devre yaptırmadığınız sürece patlama riski çok az(gidip 15 liralık bi şey alırsanız durum değişir).
Aliexpressten almanızı tavsiye ederim Türkiye'de 250 lira değerindeki ürünün denginde bir e-sigara aliexpresste 70-80 lira civarı

HocaXD

Uzman üye
18 Mar 2017
1,875
0
Roma
Hocam patlama olayı şöyle oluyor atomizer fazla ısınıyor ve patlıyor kullanırken dikkatli olursanız patlamaz ısındığı an cihazın dinlenmesi için kullanmayı bir kaç dakikalığına bırakırsanız patlayacağını sanmıyorum bende kullanıyorum aynı şekil yapıyorum satın almak için adres ise instagram'da @buhar.evi veya @nargiletutkusu adlı satıcılarla iletişime geçebilirsin

ShêkiL

Uzman üye
10 Tem 2008
1,826
4
34
Nicomedia
Yaklaşık 2 sene e-sigara kullandım. Maksadın sigarayı bırakmaksa hiç deneme bile. Hiçbir faydasını göremezsin. İlla ben kullanacağım diyorsan kaliteli bir makine al. Joyetech markası tavsiyemdir. Bu markanın birkaç farklı modelini kullandım, hepsi de birbirinden iyiydi. Likit olarak ise ucuz olanlara kaçma.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.