E tab 5 kilitlendi

redhacktht

Yeni üye
9 Mar 2016
31
0
Arkadaşlar e tab 5 cihazıma root atıyorken yanlış işlem yaptım ve kilitlendi general mobile yazısında kaldı ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilir misiniz?

cihan3469

Uzman üye
28 Ağu 2011
1,893
1
30Km Güneyde
Güç tuşu + ses açma + ses kısma tuşuna aynı anda tablet kapanana kadar basılı tutun daha sonra normal bir şekilde tableti başlatın eğer tablet açılmıyorsa sistemi bozulmuştur orjinal rom veyatta farklı bir rom atabilirsiniz

selimcancaki

Katılımcı Üye
23 Haz 2015
817
1
OTHERWORLD
Kardeşim sana özelden link atıyorum o llinkten videoyu izle adamın yaptığı gibi yap TWRP atacaksın..
ama ondan önce tabletini 3 tuşa birden bas tabletin kapanır biliyorsundur belki de ben söyliiim dedim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.