e -ticaret sitesi kurdum ama 000webhost yayınında admin paneline erişemiyorum sebebi nedir

MADLX

Üye
29 Ağu 2021
80
17
19
Merhaba Değerli TürkHackTeam ailesi sizden yaşadığım bir sorundan dolayı yardım isteyeceğim PHP tabanlı bir E-ticaret sitesi geliştirdim ve bitirdim localimde Admin paneli vs. çalışırken 000webhost'ta yayın aldığım zaman admin panele giriş yapamadığımı fark ettim. İlkte veritabanına bağlanamadım diye düşündüm, sonra bu düşüncemde yanıldığımı anladım çünkü veritabanına bağlanamasaydım eğer sitedeki fotoğrafların yüklenmemesi gerekiyordu ama yükleniyordu .Sizce bu sorunun nedeni ne olabilir bana bu konuda yardımcı olabilecek biri varmı varsa DM'den bana ulaşabilirmi ?. Şimdiden çok teşekkür ederim

abom

Uzman üye
6 Mar 2008
1,573
92
Ocak' tan gelme...
Selamlar....
Sorun sizin admin paneline giriş kısmında olabilir. Eğer bir hata veriyorsa ne hata verdiğinide yazarsanız iyi olur.
Size bu konuda yardımcı olurum öncelikle kodları görmemiz gerekiyor.
bazen sunucularda da hata olabiliyor. free host kısıtlamaları mevcuttur.

MADLX

Üye
29 Ağu 2021
80
17
19
Selamlar....
Sorun sizin admin paneline giriş kısmında olabilir. Eğer bir hata veriyorsa ne hata verdiğinide yazarsanız iyi olur.
Size bu konuda yardımcı olurum öncelikle kodları görmemiz gerekiyor.
bazen sunucularda da hata olabiliyor. free host kısıtlamaları mevcuttur.
kodları verebilirim istersen nasıl ulaşacağım sana

abom

Uzman üye
6 Mar 2008
1,573
92
Ocak' tan gelme...
Buradan yazarsanız iyi olur. Diğer üyelerede örnek olur.
Kodları vermek istemiyorsan bana DM den ulaşabilirsin.
Sitenin adresini ve şifrelerini de bana yazarsanız en azından hatayı görmüş olurum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.