E-ticaret sitesi nasıl kurulur?

Alibosta

Üye
15 Mar 2018
79
7
Merhaba arkadaşlar ben bir e ticaret sitesi oluşturmayı düşünüyorum. Benim yapacağım stoksuz olacak yani "Dropshipping" yapacam. Nerden başlamam gerekiyor bilmiyorum ,az önce bir kurs gördüm yorumları çok kötüydü başlamadım. Kaliteli bir kurs bulamıyorum da. Yapmak istediğim bölgesel olacak yani benim şehrimdekiler için bir site yapacam hedef kitlem belii yani hem bu sayede şehrimdeki insanların hepsi benden alışveriş yapar diye düşünüyorum :) Site için ne kadar süre lazım , yapması ne kadar zamanımı alır yani? Ve nerden başlamam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
11 Nis 2020
90
0
DOMANİÇ
Cevap: E- Ticaret Sitesi Oluşturma

Merhaba arkadaşlar ben bir e ticaret sitesi oluşturmayı düşünüyorum. Benim yapacağım stoksuz olacak yani "Dropshipping" yapacam. Nerden başlamam gerekiyor bilmiyorum ,az önce bir kurs gördüm yorumları çok kötüydü başlamadım. Kaliteli bir kurs bulamıyorum da. Yapmak istediğim bölgesel olacak yani benim şehrimdekiler için bir site yapacam hedef kitlem belii yani hem bu sayede şehrimdeki insanların hepsi benden alışveriş yapar diye düşünüyorum :) Site için ne kadar süre lazım , yapması ne kadar zamanımı alır yani? Ve nerden başlamam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim :)

Merhaba;
internette bir çok firma eticaret paketi sunuyor artık ideasoft natro bunun gibi bir çok firma var tabi dropshopping için tedarikçi lazım olucaktır.onları nasıl temin ediyorlar fikrim yok

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.