e-Ticaret Sitesi Yapımı Hk.

MaskedMenace

Katılımcı Üye
24 Ara 2015
252
0
injustice
Merhaba Değerli THT Üyeleri,

Ben satışını gerçekleştireceğim ürün hakkında bir alan adı aldım şuan elimde mevcut fakat dosyaları tutabileceğim bir sunucum yok ve sunucu fiyatları eskisi gibi yıllık sistemle değil artık aylık sistemle satışa sunulur olmuş ve bir haylide pahalı bana önerebileceğiniz yıllık ucuza sunucu paketi sunan hosting firmaları var mı ? Ek olarak sitemi e-Ticaret sitesi yapacağım için benim kredi kartı ödeme seçeneği katalog tarzı eklentiler eklemem gerekiyor ve web programlama konusunda profesyonel bir bilgim yok İYS ile bu sistemi js css ve php dosyaları ile hazır yapabilir miyim zararı olur mu ?

e-Ticaret paketleri bazı firmalar tarafından çok pahalı fiyatlara satılıyor ben kendi çapımda 2 ürün satacağım instagramdan websitesine geçiş yapmak istediğim için böyle bir olaya girişmek istedim.

Şimdiden cevaplarınız için Teşekkür Ederim.

Saygılarımla.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.