E-ticaret sitesi

12karizmay

Katılımcı Üye
24 Eyl 2012
259
0
E-ticaret sitesi almayı düşünüyorum sizlerlede paylaşmak ve fikirlerinizi almak istedim arkadaşlar önerebileceğiniz sağlam google seo ayarları falan iyi olan bildiğiniz varmı satış yapan site

msengul

Yeni üye
25 Ocak 2016
12
0
gaziantep
gitti gidiyorda mağaza açabilrsin hazır müşterisi var zaten ayrıca da amazonda da mağaza açabilirsin youtube de anlatıyorlar ama daha detaylı bilgiler ve daha güvenli adım atman için danışmanlık alabilirsin irtibata geç yardımcı olayım

FHeaD

Uzman üye
17 Nis 2015
1,387
1
Sayın 12karizmay

Kendi hosting&domaininizi aldığınız zaman whmcs lisansıyla sitenizi olusturmanızı öneririm. Google search console ekleyip sitenizin seo gereksinimlerini öğrenip düzeltebilirisiniz. Benim önerim paylaşımsız hosting kullanmanız çünkü 1 ip adresi sadece 1 siteye yönleniyor ise Google de üste çıkma oranı artıyor.

İyi forumlar​

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.