E1 radio Pro V1

EmreCix521

Üye
7 Nis 2013
164
0
Radio Pro v1
Programlama Dili: Vb.net
Kodlar: Kendim yazdım ( ki basit kod zaten )
Tasarım : Bana ait

W8.1 Denenmiştir ( Çalışıyor )
W8 Denenmedi
W7 Denenmedi
Win XP Denenmedi

---------------------------

Program Youtube Video
E1 Radio Pro - YouTube

---------------------------
Dowland ve Virüs Jotti

Dosya TC: Dosya.tc - cretsiz, Hzl ve Kolay Dosya Paylam
Dosya Co : İndir Radyo rar
Virüs Jotti : Radyo.rar - Jotti'nin malware taraması

Programdan Görüntüler :

6Y4153

WWlP1N.png

---------------------
Hertürlü Yorum Kabülümdür .
Ve Kullanılırsa ki facebookta yani sosyal ortamda paylaştım indirenler oldu ki buda kullanan oldugunu gösterir tabi herkez kullancak diye bi kural yok Genede Yorumlarınız önemli iyi kötü güzel çirkin farketmez yorum yorumdur , teşşekürler .

Son düzenleme:

EmreCix521

Üye
7 Nis 2013
164
0
güze lçalışma tebrikler ilerki sürümde grafikler geliştirirsen daha iyi olur
Normalde Siyah Ve daha hoş sadece birşeydi ancak sonra O Logo gibi imzada Siyah oldugundan bi kısmı gözükmüyordu bidaha baştan yapmaya üşendim vazgeçtim farklı bi hava katmak içinde kızıl ve açık gri kullandım evet tabiki 2. sürümü oldugu gibi vermem veremem :D birşeylerin değişmesi lazım ve yorumunuza katılıyorum teşşekürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.