Easy Currency Converter 3.5 + Crack

s_18_128

Üye
25 Eyl 2007
97
1
Easy Currency Converter 3.5 + Crack
xo2khc.gif

Easy Currency Converter; geçerli 150 para birimi arasında çevrimiçi birbirine dönüştürme işlemi yapabilen bir yazılımdır. Program çevrimiçi çalıştığı için tüm oranları güncel tutmaya çalışır. Ayrıca bir hesap makinesi olarak da kullanabilirsiniz. Programın içinde kabuk desteği de olduğundan görüntüsünü değiştirebilirsiniz ve ücretsiz güncelleme ve teknik desteğe de sahiptir.

Tabii çeviri işlemini yapabilmesi için internete bağlı olmalısınız ve ayrıca güvenlik duvarı programı kullanıyorsanız, bu programın internete çıkış yapması için izin vermelisiniz. Crack mevcuttur.

Boyut: 647 KB

 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.