EchoUpting Final ..

EmreCix521

Üye
7 Nis 2013
164
0
EchoUpting Final . ( Format Sonrası Dev Program v2 )

EchoUpting Format sonrası Size gerekli olan programları indirmek için yazılmış bir programdır .
amacı söylediğim gibi format sonrası gerekli programları indirmek için kodlanması
İşlevide programları indirmek

Programa #Soma Bölümü ekledim evet Aranızda Belki Primci diyenler çıkacak veya başka şeyler . aslında bunları umursamam çünkü her insanın bakış açısı farklıdır ve ben kendi bakış açımdan baktıgım sürece amacım prim değil .

djBDP4.png

59yXgR.png

A2zNL0.png

0Vzg18.png

4mzQPL.png

JLDNaY.png

O2DN0Z.png

zRML3Y.png

GnDNB2.png

ydq1EL.png

Solid_color_You_Tube_logo.png

EchoUpting Final - YouTube

download_button.png

Direk İndir ! .

download_button.png

Dosya TC İndir ! .

logo_jotti-trans.png

Echoupting Final setup.rar - Jotti'nin malware taraması
Virüs Buldu ama sanırım Kodlarla yada Setup programıyla alakalı çözebilmiş değilim :dd
Güvenmeyenler Rica ederim indirmesin zaten video felanda ekledim .

V1 Sürmünü görmek isteyenler .
http://www.turkhackteam.net/visual-basic/1005214-format-sonrasi-dev-program-v1.html

Son düzenleme:

Moon Vonmas

Katılımcı Üye
10 May 2014
733
0
Underground
Soma yazısı Bence hiçbir şekilde prim amaçlı yapılmamıştır size güveniyorum insanın orda olanlara üzülüp onuda programına koyması gayet normaldir ve programı çok beğendim ellerinize sağlık

EmreCix521

Üye
7 Nis 2013
164
0
Soma yazısı Bence hiçbir şekilde prim amaçlı yapılmamıştır size güveniyorum insanın orda olanlara üzülüp onuda programına koyması gayet normaldir ve programı çok beğendim ellerinize sağlık

Çok teşşekürler yani güvenmeniz benim için çok önemli yani şu size göre değildir
ama Mesela bir başkasına göre bu primdir yani tek düşündükleri budur .
ve sizi memnun edebildiysem ne mutlu bana :)

RedHour

Kıdemli Üye
22 Eki 2012
4,097
1
Sivas
eline saglik ama yazim hatalari var ayrica bazi programlar yanlis yerde ve birkacbolumde ayni programlar var onun haricinde grafikler guzel :)

EmreCix521

Üye
7 Nis 2013
164
0
eline saglik ama yazim hatalari var ayrica bazi programlar yanlis yerde ve birkacbolumde ayni programlar var onun haricinde grafikler guzel :)

evet haklısınız bi ara porgramı kaydedemeden elektirikler gitti sap gibi kalakaldım :D
sonra hızlı bitirmek için herşeyi birbirine kattım , güclü gözleriniz varmış :Dd

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.