EchoUptinv2 Neler Eklenmeli :)

EmreCix521

Üye
7 Nis 2013
164
0
Devam etmeli miyim veya neler katabilirim veya Tasarımı daha iyi nasıl geliştirirm neyse uzatmadan v2 yi göstereyim

* AntiVirüsler vb
* En çok kullanılan Bakım programları 1. listese Wise Care Ve System Care bulunuyor
* Web tarayıcı bölümü ve IDM 'yide bu bölüme ekledim sonucta bu bölümü ilgilendiren bi program .
* Office uygulamalarını açmak için program ve bildiğimiz abode Flash player v.b
oFFİCENİN kendisini eklicektim fakat Boyutu büyüktü ve internetten kendi ftp adresime atıcaktım sıkıntı oldu atması felan o yüzden sadece açmak için ekledim ...
* Video - Müzik Player .. Bs Player ve AIMP İdölümdür :D
* Mm bunun bölümünü eklememişim bi sn devam edecez :D
Devam ediyoruz :S

Programdaki programlar Kesinlikle full sürümdür .
Yani içlerinde kesinlikle crack veya serial bulunur .
Programlar sürümü günceldir 2014 yani
Sadece UTorrent Adlı programın sürümü eskiydi yanlış hatırlamıyosam onuda güncellersiniz veya oldugu gibi kullanırsınız pek fark edeceğini sanmıyorum :d
evet cevapları bekliyorum tşkrler ...

Görüntüler Youtube :
EchoUpting V2 Test - YouTube
Eyv hertürlü yorum kabul edilir .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.