Edebiyat hakkında

3 Tem 2015
201
0
Sonsuzluktan
Merhaba arkadaşlarım.

Kısa tutmak istediğim için hemen konuya girmek istiyorum.

Ben şiir yazmayı seviyorum. [Genelde yazdıklarım sevilir (övgü yok, sadece cevremin söylediğini aktarıyorum)]

Yazdıklarımı artık insanlara sunmak istiyorum.
Bir dergi veya bir site, farketmez.

Fikri olan varsa yardımcı olabilir mi? Çok mutlu olurum.

нydrαтнαlleѕ

İSTİHBARAT!
8 Ocak 2017
3,208
1,444
İnstagram da büyük sayfalara reklam verebilirsiniz. hikayalerinde sözlerinizi paylaşık sizleri takip etmelerini söylerlerse işe yarar.. şu dönemde en iyi tanınma taktikleridir.

mehmetbeyHZ

Uzman üye
23 Haz 2015
1,178
0
PHP
Şiir yazmadan önce edebiyat geçmişinin iyi olması lazım örneğin tanzimat dönemi hakkında hiç şiir okudunuz mu vs. Ondam sonra nitelikli şiir yazmanızı öneririm.

EmreSlgn

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
540
1
Mars
Makale-Edebiyat gibi konular açacağınız zaman Off Topic kısmına bakabilirsiniz.Bunları her hafta 2-3 konu paylaşırım diyorsanız Dergi Kulübü'ne göz atmanızı öneririm :) Başarılar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.