Edu maili nasıl alabilirim?

batuproxr

Katılımcı Üye
6 May 2020
559
83
bruete force ile sosyal medya hesabı vb kırmak kolay değil şifreyi 12345 diye hayal etmiyosan hikaye herkez artık şifreyi kendine göre isimli nitelikli anlamlı şifreler koyuyolar 4 pin filan kırarsın brute force

mhmt1180

Katılımcı Üye
17 Eki 2013
801
18
edu uzantılı mail nasıl alabilirim araştırmalarım sonucu bulamadım
üstad yukarıda mascar nicki arkadaşın yöntemi ile alabilirsin ama 15 20 dakika uğraşman gerekiyor. Sırf bu yüzden ben de konu açmıştım. Mathpix uygulaması için birçok yöntem denedim ama uğraşmadan alamadım kısa yöntem bulursan benide haberdar edersen sevinirim. Sürekli en az 20 dakika uğraşmak istemiyorum :(
belki aşağıdaki geçici mailler işine yarar benim işime yaramadı
Homepage - Free Temp Mail - EduMail
https://10minutesemail.net/tr
How to get FREE .Edu email [ July 2022 ]

Crazpos

Katılımcı Üye
9 Şub 2022
338
79
üstad yukarıda mascar nicki arkadaşın yöntemi ile alabilirsin ama 15 20 dakika uğraşman gerekiyor. Sırf bu yüzden ben de konu açmıştım. Mathpix uygulaması için birçok yöntem denedim ama uğraşmadan alamadım kısa yöntem bulursan benide haberdar edersen sevinirim. Sürekli en az 20 dakika uğraşmak istemiyorum :(
belki aşağıdaki geçici mailler işine yarar benim işime yaramadı
Homepage - Free Temp Mail - EduMail
https://10minutesemail.net/tr
How to get FREE .Edu email [ July 2022 ]
yaptım ağa videoda 3 gün bekleyin diyor daha yapalı 2 gün oldu aradan 2 gün daha geçsin mailime bakacam. Yeni bir mail daha geldi 3-5 güne size bilgileriniz aktarılacak diyor

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.