Efendiler! Yarın cumhuriyeti ilan edeceğiz!

xdebron

Kıdemli Üye
29 Ocak 2015
2,441
1
.
B1BgTkAIcAAEVET.jpg

Nicksiz54

Üye
22 Haz 2015
216
0
root@mega
yalan yanlış şeyler paylaşmayın ataturk boyle bise dememisdir kazim karabekir bile diyor "bana 29 ekim sabahı ankaradan mesaj geldi cumhuriyet ilan edilmiş 101 pare top atışı yapilacaktir diye hemen mutasarrifi(kaymakam) kaymakam:benim haberim yok sonra yuzbasiya sordum onunda haberi yok zaten cumhuriyetin ilani planli birsey degildir apar topar ilan edilmistir Uydurmayin...

Sonlink

Katılımcı Üye
13 Tem 2015
477
0
yalan yanlış şeyler paylaşmayın ataturk boyle bise dememisdir kazim karabekir bile diyor "bana 29 ekim sabahı ankaradan mesaj geldi cumhuriyet ilan edilmiş 101 pare top atışı yapilacaktir diye hemen mutasarrifi(kaymakam) kaymakam:benim haberim yok sonra yuzbasiya sordum onunda haberi yok zaten cumhuriyetin ilani planli birsey degildir apar topar ilan edilmistir Uydurmayin...

Cumhuriyet hızlıca ilan edilen planlı bir çalışmaydı.Mecliste kendi içlerinden bile cumhuriyete muhalif olan bir sürü vekil vardı,tartışma çıkıyordu.Eski sistem çok bozuktu ve günübirlik bakan değişimleri gibi saçmalıklar oluyordu.Atatürk'te önceden zemini hazırladı,destek alacağı kişilerle görüştü ve bu sözü "Yarın cumhuriyeti..." topladığı arkadaşlarına söylemiştir.Bir anda oldu bittiyle bu kargaşayı aşabilmeyi başarmıştır kendileri.

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3

Planlı olsun veya olmasın önemi var mı?

stallking46

Kıdemli Üye
4 Haz 2015
3,480
1
O bir Fakır.

Kes sesini lanet olası.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.