Efsane kazanç sitesi buldumm !!

the shaft

Üye
10 Eki 2009
81
0
hocam ref olunca direk hemen ödülünü veriyormu yoksa refin her hangi bir seviyeye gelmesi gerekiyormu

kadaj7794

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
450
0
Hocam Böyle Oldu parayıda vermedi ne yapmam lazım
0lAW49.png

Sen bisey yapmiyosun hocam beklemede kal onlarin donemleri var inceleyip yatiriyolar

ardam01

Uzman üye
19 Ağu 2016
1,053
0
ADANA
arkadaşlar bu Saaddet zinciri olayları VALLAHİ gerçektende zaman kaybı boş şeyler gidin domatez biber satın akşama 60 80 ₺ cebinde bil

ReisTR

Katılımcı Üye
19 Nis 2016
516
1
bi vedeo çekermisin hem tanıtım hem hilesi ile ilgili yada daha detaylı anlatırmısın hileyi

xXproX

Katılımcı Üye
16 May 2016
483
0
arkadaşlar bu sistemi biliyorum ödeme yapıyor ama ödeme yapıyor diye çok para basmayın eskiden wellcame.net ti şimdi kapitalof.com oldu eski üyelikler silindi falan filan tavsiyem çok para basmayın

xXproX

Katılımcı Üye
16 May 2016
483
0
konuyu bildiğim için yatırım tavsiye ettiğini sandım :D bu yöntemi biliyorum az yolmadım bu sistemi :D

berat0534

Üye
17 Nis 2015
238
0
Açtığın refli üyeliklere tekrar giriş yapıyor musun giriş yapınca saat kaçta o üyenin giriş yaptığı yazıyor yoksa hiç giriş yapmadan bırakıyor musun ?
Böyle bir yöntemi paylaştığın için teşekkür ederim
İhtimal vermiyorum ama keşke kazansak 51 refim oldu bekliyorum onaylamalarını

kadaj7794

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
450
0
Açtığın refli üyeliklere tekrar giriş yapıyor musun giriş yapınca saat kaçta o üyenin giriş yaptığı yazıyor yoksa hiç giriş yapmadan bırakıyor musun ?
Böyle bir yöntemi paylaştığın için teşekkür ederim
İhtimal vermiyorum ama keşke kazansak 51 refim oldu bekliyorum onaylamalarını

Bazilarina arada giris yaptim da bisey farketmiyo

farukync

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
370
0
Ödeme kanıtları gerçekten size mi ait?
Lütfen doğruyu söyleyin , boşa vakit sarf etmeyelim.

berat0534

Üye
17 Nis 2015
238
0
51 refim var 2 gündür onay bekliyorum normal mi yanlış bir şey mi yapmışım siz ne kadar beklediniz ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.