Efsane Wallpaper

Defacer Mrx

Katılımcı Üye
10 Ara 2017
377
0
root@Mrx
trap-city-41068-2880x1800.jpg

Eğer iyi bir monitörünüz varsa cidden arkaya efsane gidiyor ben yaptım..

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Görseller

Ben yaptım derken tasarımı ben yaptım anlamında mı.. Yoksa masa üstü arkaplanı ypatım anlamında mı.. ?

ÇAlışma size ait değisle grafik tasarım bölümğnde değil.. Fotoğra kategorisinde vs paylaşabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.