Efsaneler Efsanesi Kopya Taktiği

Milliyetci87

Kıdemli Üye
1 Ocak 2016
4,332
0
necropolis
Siz bizim okula gelin kopya çekmek serbest sanarsınız.Bizim hocalar o kadar dikkatsiz ve dalgınki, Sınıfta fısıldayıp kopya alan veren var.Hoca bunu farketmiyor ben farkediyorum.Söylesem adım ispiyoncuya çıkar :D

Teouique

Katılımcı Üye
7 Kas 2015
744
0
Herkesin kendi ilgi alanına doğru yönelmesi en doğrusudur.Bilgisayar mühendisi adayının mitoz bölünme DNA RNA öğrenmesi değil :D

Dostum biz Türküz Türk milleti akıllıdır , çalışkandır , zekidir , kültürlü ve de ahlaklıdır :) Okullarda biyoloji edebiyat fizik geometri görmeyen birinden bunları nasıl bekleyebiliriz ? Lise zamanında ben de senin gibi düşünüyordum o yüzden olaylara farklı açılardan pencerelerden bakmaya çalış :)

HackManTurk

Katılımcı Üye
20 May 2016
414
0
C:/
ben ufak bişey yırtım yırtık kısmına yazıyodum ic beyaz tarafına ordan bakıyodum efsane oluyo dene bence

Baysal

Y.İ. ve ÜDY Kurulu Başkanı
21 Eki 2012
15,753
1,542
Herkesin kendi ilgi alanına doğru yönelmesi en doğrusudur.Bilgisayar mühendisi adayının mitoz bölünme DNA RNA öğrenmesi değil :D

Zaten dünya yanlış siz doğrusunuz. Madem bu kadar arkasındasınız görüşünüzün çalışın, çabalayın devlet yöneticisi olup siz kurtarın eğitim sistemini. Bu kafayla devam ederseniz ortaöğretimin ötesine gidemezsin. Ayrıca biyoloji hayat dersidir. Kendi biyolojik yapını öğrenmek bu kadar mı zor ? Ne kadar boşa vakit harcıyorsun hiç düşündünüz mü ? Hayatın her yerinde olan bir dersi bu şekilde dışlıyorsunuz üstelik. Birde anladığım kadarı ile hem çalışmıyorsunuz hem şikayet ediyorsunuz. Ömrünüzü boşa geçirmeyin dostlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.