Eğer Termal Macun Yoksa

CloiTic

Üye
21 Ağu 2017
70
0
Nereye
Beyler şu anda cpu derecem 100 şuan termal macun surulu değil bu normalmı ?

eğer normalse ve termal macun 50-60 derece düşürüyorsa yarın alacağım

TRWE

Katılımcı Üye
1 Şub 2008
615
13
Düzce
Termal macun halinde sıcaklık T<50 santigrat altında T>20 santigrat üstünde 30-40 santigrat sıcaklık aralığında olacaktır.

Beyler şu anda cpu derecem 100 şuan termal macun surulu değil bu normalmı ?

eğer normalse ve termal macun 50-60 derece düşürüyorsa yarın alacağım

Kaliteli bir markanın ürününü almaya gayret et....Adi mal adi olumsuzluklara neden olur

Moderatör tarafında düzenlendi:

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Bence yine iyi :trl

termal macunsuz kullanma zaten.. elinde kalır bilgisayar.. :)
Bi tane bilgisyarcıya birazcık sürdürsen yeter.. boşuna para verme istersen :)

umutcanbcr

Yeni üye
2 Ocak 2012
29
0
Antalya
çok sıkışırsan diş macunuda kullanabilirsin fakat çok az miktarda yüzeysel oalcak şekilde denedim işe yarıyor fakat termal macun kadar dayanıklı değil ısınmaya bağlı olarak çabuk kuruyor. O yüzden anlık acil zamanlarda kullanabilirsin.

megat

Kıdemli Üye
24 Şub 2016
3,324
34
-
Bir aralar laptopum sıcaktan yanıyordu fazla ısıdan kendini kapanıyordu
oyuna giremez olmuştum tabi ozamanlar termal macun nedir bilmiyodum
garantiye götürdüğümde adam dedi termal macununu değiştiricem içini temizliyeceğim
ogünden sonra hiç kapanmadı ısısıda normal

Tavsiye ederim iyi forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.