Eğitim Kampı 4. Dönem Alımları Başlamıştır !

NoStopBoys

Kıdemli Üye
4 Şub 2015
2,070
0
EĞİTİM KAMPI 4. DÖNEM ALIMLARI DETAYLI BİLGİLER​

Eğitim Verilen Alanlar
• WebHack (Asil ve Yedek kontenjanlar dolmuştur. Webhack başvuruları alınmayacaktır.)
• Python101 (Asil ve Yedek kontenjanlar dolmuştur. Webhack başvuruları alınmayacaktır.)
• Linux ( 2 sınıf )
•Web Tasarım & Programlama

Eğitimlere Nasıl Katılırım ?

Aşağıda belirtilen başvuru formlarından hangi eğitime katılacaksanız o başvuru formunu doldurarak tarafıma gönderiniz. Eğitimler 1-3 ay arasında sürebilmektedir. Saatleri Eğitmenlerimiz kendileri belirleyecektir. Kontenjan durumları ise 15 kişi ile sınırlıdır. Seçilecek öğrenciler önceden belirlenen kriterlere göre elenecekler.

Eğitimler Ücretli Mi?

Eğitimler karşılığında sizlerden para istemiyoruz. Ama sizlerden kitap istiyoruz. Her eğitim için iki adet okuma kitabı veya test kitabı istiyoruz. Yeni olabilir, ikinci el olabilir, arkadaşlarınızdan alabilirsiniz. Yalnızca test kitapları çözülmüş, kitaplar kullanılmaz durumda olmasın. Siyasi kitapları ve yasaklı yayınları da almıyoruz. Eğitimlere seçilen adaylar kitapları belirlenen tarihler arasında göndermek zorundadır, göndermedikleri taktirde eğitimlere alınmayacak yerlerine yedek öğrenciler eklenecekler. Kitap gönderme adresi kabul edilen öğrencilere iletilecektir.

Neden Kitap Topluyorsunuz?

Burada birden fazla sebep var. Öncelikle sizlerden gelen kitaplar bir süre arşivleniyor. Daha sonra belirlenen ihtiyaç sahibi okula gönderiliyor. Sizler dilerseniz bu kitapların nereye gittiğini öğrenebiliyorsunuz. Bu sayede ihtiyaç sahibi öğrenci kardeşlerimize destek oluyoruz.

Diğer sebebi açıklamak gerekirse, insanlar ücret verdiği yerden iyi hizmet bekler. Ve ücret verdiği için kendisi de çok çabalar. Karşılıksız eğitim verildiğinde bir kesim yarın bırakıyor, sallıyor. Başkalarının hakkına giriyor. Ama ücret biçilince dikkatli dinliyor.

Eğitmenler ise üstüne bir sorumluluk bindiğini fark ediyor. Biz kitap alıyoruz bu insanlardan. Her ne kadar kendimiz için almasak da karşılığını vermeliyiz diyorlar. İşte bu sebepler için kitap topluyoruz.

Eğitmen Nasıl Olurum?

Eğitmen olmak için gerçekten faydalı olduğuna inandığınız bir dalda bana başvurabilirsiniz. Detaylı bir görüşme sonucunda o alanda belli bir donanıma sahipseniz size de eğitmen kadromuzda yer açacağız. Başvuruları tarafıma "Eğitmen başvurusu" başlığı ile iletirseniz gerekli görüşmeler başlayacaktır.

Eğitim Müfredatları

Python101
Kod:
Kontenjan doldu !

Linux
Kod:
1.Kali Linux Sanal Kurulum Güncelleme 

2.Linux temel Komutları

3.Web Sitelerde Zafiyet Taraması

4.Hedef sistemde işletim sistemi tespiti Port Taraması

5.Şifreleme yöntemleri ve Kırma teknikleri

6.Wifi aği dinlemesi paket analizi ve sifre kirma teknikleri

7.Penetrasyon Testleri

8.m-e-t-a-sploit

9.Sniffing & Spoofing

10.Sosyal Mühendislik

11. Linux ile  açıklı makine çözümleri

Toplamda 5 hafta ...

WebHack
Kod:
Kontenjan doldu !

Web Tasarım&Programlama
Kod:
Web Tasarım&Programlama  Müfredatı
HTML Temelleri
HTML5'e Giriş 
HTML5 ile gelen yeni özellikler
Gelişmiş Html
Web Tasarım Toolkitleri
Responsive Ve Cross Browser  farkındalığı 
CSS Temelleri
CSS3'e Giriş.
Bootstrap 4 (Opsiyonel)
Javascripte Giriş(Opsiyonel)

Konu başlıkları kendi içlerinde ayrılmaktadır genel ifadeler kullanılmıştır.

Başvuru Formu ! ( Tarafıma PM yolu ile gönderiniz ZM atanları direk eleyeceğim.)
Sadece 1 Adet Eğitim Yazma Hakkınız Var.

Kod:
1-)Adınız-Soy Adınız:
2-)Kullanıcı Adınız :
3-)Skype ve/veya Telegram (Eğitim odası için):
4-)Bilgi düzeyiniz:
5-) İstediğiniz Eğitim:[/CENTER][/SIZE]

WebHack alımları kontenjan dolması sebebi ile bitmiştir diğer eğitimlere yönelebilirsiniz !

Son düzenleme:

REVO*

Uzman üye
25 Ara 2010
1,359
2
Webhack ile alakalı sorularınızla alakadar olabilirim isterseniz konu altına isterseniz öm yoluyla ulaşabilirsiniz.

ch_arli41

Özel Üye
9 Tem 2009
1,036
18
Katılacak arkadaşlara eğitimlerinde başarılar dilerim.Turkhackteam’e yeni eğitim dönemi hayırlı olsun.

'Bertuğ

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,864
1
608
NoStop Yine Sen Yine Güzel Bir Konu Bence Çok Yararlı Bir İş Yapmışsın Eline Sağlık Eğer Video Tasarım Hakkında Birşeyler Eklersen Yardımcı Olabiliriz .. :))

Son düzenleme:

NoStopBoys

Kıdemli Üye
4 Şub 2015
2,070
0

Merhaba, eğitimlerin prosedürü nasıl oluyor? Ne şekilde eğitim veriliyor? Teşekkürler.

Eğitimlerimiz canlı olarak aktarılacak ayrıca derse göre değişmekle beraber uygulamalı eğitimler ,görevlendirmeler , ödül sistemimiz olacak kısacası interaktif eğitimler ile öğrenim ve katilim düzeyini maksimuma çıkarmayı hedefliyoruz.

"Tranquila

Uzman üye
20 Ağu 2017
1,973
3
6
Trabzon
Web hackle ilgili biraz bilgim var ama bilgilerimi geliştirmek için katılmayı düşünüyorum ama bi sıkıntı var oda ben tün kitaplarımı 1 ay once bir tanidiğima verdim onun yerine büyük test kitabı versem az sayfası çözulmüş(5 10 sayfa diye hatırlıyorum) bitanede çözülmemis kabul edilirmi

Son düzenleme:

NoStopBoys

Kıdemli Üye
4 Şub 2015
2,070
0
Web hackle ilgili biraz bilgim var ama bilgilerimi geliştirmek için katılmayı düşünüyorum ama bi sıkıntı var oda ben tün kitaplarımı 1 ay once bir tanidiğima verdim onun yerine büyük test kitabı versem az sayfası çözulmüş(5 10 sayfa diye hatırlıyorum) bitanede çözülmemis kabul edilirmi

Mininmum 3 kitap gönderecek şekilde ayarlarmısın test kitaplarıda olur.

'Heisenberg

Uzman üye
17 Eki 2014
1,723
1
19
Antalya
Web Programlama yazmışsınız ama php veya asp.net falan yok anladığım kadarıyla. Sadece javascript ile mi sınırlı şu an?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.