Eğitim seti bölümü açılsınmı

Eğitim seti bölümü açılsınmı

• Evet

Oy: 17 73.9%
  • Kısmen

Oy: 0 0.0%
  • Hayır

Oy: 6 26.1%

• Kullanılan toplam oy
    23
  • Anket kapatılmış .

Balamir97

Kıdemli Üye
29 Ocak 2013
2,627
2
Nowhere
S.aleyküm kardeşlerim,Tht'de bi kaç güdür eğitim seti arayan felan grdüm ve foruma eğitim seti diye bir bölüm açılsa güzel olur diye düşündüm fikirlerinizi öğrenme istiyorum

Spyhnx

Yeni üye
3 Tem 2013
29
0
bence açılsın mesela ben bilmiyorum konuları karıstırr karıstır düzgün birsey çıkmıyor ya bozuk yada yapamıyorum en iyisi açın

Gauloran

Global Moderatör
7 Tem 2013
8,187
633
Forumun kendisi eğitim seti gibi.Arama ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.Bana kalırsa böylesi daha iyi biraz emek verip karıştırıp karıştırıp öğreniyorsun değeri daha çok artıyor.Hazırı sevmemeye alışmak güzel : )

andr0id

Üye
14 Eyl 2009
82
0
ne olursa olsun böyle bir bölüm açılırsa sayfanın hitinin artacağı bir gerçek.

Black-Spy'

Özel Üye
31 Ocak 2013
6,030
4
İstanbul
Arkadaşın dediği gibi forum zaten bir eğitim seti gibi. Merak ettiğiniz herşeyi ilgili bölümlerden bulabilirsiniz. Böyle bir bölümün açılması WebServer , Mail güvenliği gibi konuların işlememesi demek.

furkan169

Katılımcı Üye
27 Haz 2010
724
3
belirsiz
açılırsa forumun belli bi düzeni olacak bence çünkü her kez eğitim bölümünden kendi alanında geliştirecek vve herkezin belli alanı olacak öle 2 bilgi bilip artislik edemiyecek işallah açılır ben gerekli yerlere mesaj olarak atmıştım bunuda siz de böyle bir şey yapmıssınız elinize sağlık

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
89
34
Gökyüzü
ÖNCELİKLE FORUM DİĞER FORUMLARDA KAT VE KAT DAHA BİLGİLENDİRİCİ!!
Ama yinede eğitim setinden çok birebir eğitim bölümü açılabilir.Ama yığılma olmamalı.Bunun içinde aralıklı olarak başvurular açılmalı ve forumda en aktif ve düzgün kimler varsa belirli sayıda öğrenci olarak alınır.E öğretmenler de alınabilir bilgiye göre tabii.Yöneticilerin işi başından aşkın.Bir de özel derslerle uğraşamazlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.