eğitim

AlperenXQ

Yeni üye
30 Ağu 2015
24
0
Merhaba bana hackerlık ile ilgili yararlı videolar setler veya yazılar atarmısınız

acilen hack erlık yapmalıyım

not:misyonumuza uygun hackerlıkdır dediğim

Moderatör tarafında düzenlendi:

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Sen beni güldürdün, Allah da seni güldürsün.

Nasıl "acil hackerlık" yahu?

Ustam, bir hacker'ın en temel özelliği araştırma, öğrenme isteği olmasıdır. İstediğin konuda kaynakla dolu olan forumu araştırmaya üşeniyor, yardım merkezinin hemen üstündeki "ÖNEMLİ" diye kırmızı kırmızı yazıları görmüyorsun, "armut piş ağzıma düş" istiyorsun.

Var git işine senden hacker filan olmaz.

Not: Bana da roket mühendisliği dokümanı lazım. Acil roket yapacam. (Misyona uygundur, aya Türk bayrağı dikeceğim.)

GHOST CLOUD

Kıdemli Üye
25 Haz 2015
2,534
0
ÖTÜKEN
Sen beni güldürdün, Allah da seni güldürsün.

Nasıl "acil hackerlık" yahu?

Ustam, bir hacker'ın en temel özelliği araştırma, öğrenme isteği olmasıdır. İstediğin konuda kaynakla dolu olan forumu araştırmaya üşeniyor, yardım merkezinin hemen üstündeki "ÖNEMLİ" diye kırmızı kırmızı yazıları görmüyorsun, "armut piş ağzıma düş" istiyorsun.

Var git işine senden hacker filan olmaz.

Not: Bana da roket mühendisliği dokümanı lazım. Acil roket yapacam. (Misyona uygundur, aya Türk bayrağı dikeceğim.)
Hocam dökümanla falan en fazla kızkaçıran yapabilirsin bu işin bir adabı var hadi diyelim öğrendin ne yapcan mazotlamı çalıştırcan :D

PS1K0

Uzman üye
6 Ağu 2015
1,143
14
root@kali
Arkadaşlar Daha Yeni Gelmiş Adam Biris diyor hata yaptın 10 kişide ona yardım ediyor yeter artık yavaş olun birisi söyledikten sonra size düşmez yazmak yazacaksanız ona hacker olmayı yazın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.