Ehl-i İstanbul Role Play - www.ehli-istanbulrpg.net

Sfanks

Yeni üye
10 Şub 2012
3
0
BAQgHxK.png

HostName: |0.3x|-Ehl-i Istanbul Role Play Game
Address: 188.132.243.234:9999
Players: 0 / 500
Ping: 31
Mode: v1.4.6[Turkiye/Istanbul]
Map: Turkiye/Istanbul
Site Adresimiz: EhLi Istanbul Rpg - Anasayfa

Önsöz

Ehl-i İstanbul, diğer sunucuların aksine ciddi, gerçekçi ve kaliteli bir hizmet vermek için vardır. Siz değerli oyuncularımız için elimizden geleni yapmaya çalıştık sizlere kaliteli bir sunucu kurduğumuza inanıyoruz uzun zamandır bu server üzerinde çalışmalarımız devam etmekteydi ve bitirdik. Sizlerin karşına çıkmaya karar verdik umarım bu projimizi beğenirsiniz.

Yönetim Ekibi

-Yusuf SARCAN-
Pawn Coder,Server Sahibi

-Alperen ARSLAN-
Web Tasarım,Grafiker,Server Yönetimi

-Mert FURTANA-
Mapper,Server Yönetimi

-Gizem HANCI-
Rol Yönetim Lideri

-Alınıcaktır-
Rol Yönetim

-Mehmed Zahid KAHRAMAN-
Destek Ekip

-Emir ALPTEKİN-
Destek Ekip

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.