Ekonomik Durum

smeagol343

Katılımcı Üye
14 Kas 2010
680
2
Yazım biraz uzun olabilir fakat okumak iki dakikanızı almaz diye düşünüyorum. Göz atıp öneride bulunan arkadaşlar, işiniz hep rast gider inşallah. Diğerlerinin de canı sağolsun.

Öncelikle iyi forumlar THT ailesi. Uzun zamandır bu forumda takılıyorum. Ve bir çok şeyi de bu forumda öğrendim. Trojan kavramından RAT kullanımına, program kodlarından oyun hilelerine kadar.

Benim yaşım 26. Önceden böyle şeylerle uğraşmak bana çok zevk verirdi. Ama şimdi ciddi düşünmek istiyorum. Çünkü elimde bir mesleğim yok. Zaten şu anda çalışmak yani "modern kölelik" yapmak için bile iş bulamıyorum. Bildiğiniz üzere çağımızın en büyük silahı internet. Kararsız bir insan olduğum için bu yaşıma kadar bir konuda diretmedim. Şimdi de tam başlayacağım artık çok geç deyip bırakıyorum. Tüm zamanım bilgisayar oyunları (genelde LOL) oynamakla geçiyor. Maddi durumum kötü onun için acil iş bulacağım.

İş bulana kadar tam zamanım yani bütün günüm boş. İş bulduktan sonra akşamları 5-6 saatim boş olacak. Ben Youtube düşünüyorum. Aklıma bir kategori gelmese de. Çok fazla yıl harcayamam o yüzden bir programlama dilinde ustalaşmayı düşünmüyorum. Çok az da olsa yani 50 kuruş da getirisi olsa hemen başlayıp zamanla çoğaltmak istiyorum. Değerli tavsiyelerinizi bekliyorum. Örneğin Youtube kanalında karar kılsam sizce tutan kanallardan mı yoksa uzmanlık alanım olan oyun kanalı mı açmalıyım? Ya da başka fikirleriniz varsa alırım. Şimdiden hepinize görüşleriniz için teşekkür ediyor, konunun birkaç gün açık olmasını umuyorum. İyi forumlar.

ANTROPİ

Adanmış Üye
6 Nis 2016
6,263
148
93
root@kali:~#
youtube baştan sona çöplük. Onun yerine twitch platformuna yönelebilirsin fakat he diyince olacak iş değil bunlar. zaman alır ve uzun süre sonra bir kitlen olunca iyi para kazandırır

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
Lol oynuyorum diyorsun 26 yaşındasın twitchde yayın açsan güzel kazanım sağlarsın arada oyun oynarsın arada chatte sohbet edersin yaşın gereği saygı duyanda çok olur samimiyetle yaklaşırsan iyi kazançlı kitleye sahip olabilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.