ekran beyazlasıyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burcinlekesiz

Yeni üye
5 Ara 2010
19
0
meraba arkadaslar...nereye acacagımı bulamadım konuyu buraya yazdım...

bılgısayarım vıdeo ıslzerken ekranı yanı vıdeo ekranını buyutunce bembeyaz oluyo ama kucultunce tekrar vıdeoyu gorebılıyorum ama buyutunce ses var goruntu bembeyaz ?

sorun ekran kartı drıverlarında olabılırmı ama olsada drıverları yuklendı ama ona ragmen gene bembeyaz

ılgınıze tesekkurederımmmm

ruzgarba

Yeni üye
21 Şub 2007
4
0
dostum acayip gelebilir ama sorun monitör drivers dan kaynaklanıyor. monitör drivers nı yükle bu sorun genelde samsung monitörlerde yoğunluklu görünüyor

burcinlekesiz

Yeni üye
5 Ara 2010
19
0
kardesım pc casperın leptobı :)) acayıp gelmez cunku bu bılgısayrlardan herseyı beklerım :)) ama ekran kartından gelıyo bana ama yukledıgım halde nasıl oluyoda bu bembeyaz oluyo :((

burcinlekesiz

Yeni üye
5 Ara 2010
19
0
evet sadece vıdeolarda ... mesela bır vıdeo acıyorum facee de o vıdeoyu buyutmek ıcın tıklıyorum vıdeo buyuynce ekrn bembeyaz oluyo ama ses var vıdeo ılerlıyo ama goruntu bembeyaz kucultunce devam edıyo goruntu sapasaglam :(

bruce+lee

Uzman üye
10 Mar 2010
1,688
0
videonun tam ortasına sağ tıkla ayarlar de donanım hızlandırma özelliğini etkinleştir var orda işaretliyse işareti kaldır işaretli deilse işaret ekle sorun hallolur

Al Azif

Katılımcı Üye
19 Ağu 2010
507
0
32
Türkiye
bruce+lee nin dediği gibi yap sorun ondan kaynaklanıyor.Donanım hızlandırma özelliğini etkinleştir yazan kutunun tikli olmaması gerekiyor.Tiki kaldır sorun kalmaz..

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
4
39
Antalya
Problemi çözmek için videoyu oynatırken video üzerine sağ tıklayın ve Ayarlar’ı seçin:
1.jpg

Karşınıza çıkan pencerede “Donanım hızlandırma özelliğini etkinleştir” yazan kutucuktaki işareti kaldırın ve kapat’ı tıklayın:
2.jpg

ALINTIDIR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.