Çözüldü Ekran çözünürlüğü değişiyor

skypiea

Yeni üye
27 Haz 2014
27
0
Arkadaşlar ati raedon hd 4800 ekran kartı ve phılıps 22inc monitörüm var işletim sistemi XP

Ekran çözünürlüğünü ayarlıyorum bilgisayarım kapanıp açılınca ekran çözünürlüğü değişiyor

diğer forumlarda okuduklarım ekran kartı drıver güncellemesi ve kaldırıp tekrardan kurmayı yaptım yinede olmadı yardımlarınızı bekliyorum

( Konuyu inşallah doğru yere açmışımdır )

SeSa1453

Yaşayan Forum Efsanesi
12 Eki 2012
10,110
5
Nahçıvan
Sanırım ekran kartı driveri devre dışı kalmış ( Yani kaldırılmış) On board kullanıyor olabilirsiniz bu yüzden sorun çıkıyordur. Ekran kartının kendi driverini kendi sitesinden indirin ve kurun sorun düzelecektir.

skypiea

Yeni üye
27 Haz 2014
27
0
ekran kartı drıverı kurulu gözüküyor cunku atı control center programına girip ayarları değiştirebiliyorum ama dediğini yapıp tekrar kendi sitesinden indireyim kurayım.............. teşekkürler

skypiea

Yeni üye
27 Haz 2014
27
0
Sanırım ekran kartı driveri devre dışı kalmış ( Yani kaldırılmış) On board kullanıyor olabilirsiniz bu yüzden sorun çıkıyordur. Ekran kartının kendi driverini kendi sitesinden indirin ve kurun sorun düzelecektir.

Arkadaşım çok saol benim kurduğum driver sorunluymuş kendi sitesinden tekrardan indirdim kurdum düzeldi Çok sağolun ellerinize sağlık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.