Windows EKRAN Gelmiyo

V

V3T

Ziyaretçi
Arkadaşlar merhaba öncelikle bilgisi olan arkadaşlardan yardım elini uzatmalarını çok rica ediyorum sorunum şu:

Şimdi Laptopumda cd,ye proqram yazıyodum işlem 99% dı tam bitti derken bilgisayar kapandı bende normal alqıladım çünki laptopum max 30 dakka şarj cihazı olmadan çalışır neyse kapandı ama öyle kapanmak değil normal kapandı işte nebiliyim işıklar falan yanıyodu sadece ekran gitti tamamen kapanmasını bekledim (30 saniye falan sürdü) tamamen kapandı işıklar falan şarj cihazını takdım ve şimdi sayın arkadaşlar güç düğmesini basıyom açılması için tüm işıklar yanıyor (battery) (numlock) (capslock) ve diger 4 işıkda daha ama birtürlü ekran gelmiyor ekran sim-siyah kalıyo öyle ve internetden bi aratayım dedim işte çözümleri denedim ramı çıkarıb silmek pcyı temizlemek gibi şeyler ama birtürlü olmadı çok rica ediyorum yardım edin tüm belgelerim falan hepsi içinde yardım mesajlarını 4 gözle bekliyorum teşekkürler !

Bilgisayarımın bilgileri
Marka: Casper
Model: A15A

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.