Ekran kartı alacağım yardım

eseer1

Üye
2 Şub 2011
91
0
kardeş 4 GB 128 Bit'lik bir ekran kartı, 2 GB 256 Bit'lik bir ekran karının hızına eşittir. bu yüzden GB dğerine değil shell hızı ve Bit yüksekliğine bak

Doğru söylüyorsun bunu göz önünde bulundurarak alacağım.Birde küçük bir sorum var DDR3 gddr3 gibi şeyler kafamı karıştırdı herhangi bir problem çıkartmaz değilmi yani uyumluluk bakımından

Lenchantix

Katılımcı Üye
11 Şub 2015
360
0
Tekirdağ
ekran kartı alırsan güçlü bi ekran kartı bunun için bilgisayarın sorun çıkabilir performansın düşebilir tavsiyem internete 1500tl ye oyun bilgisayarı toplama yazarsan bir video vardı o videoda kaliteli bir bilgisayar toplaaktalar...

Black Power

Özel Üye
8 Tem 2012
11,765
22
Başlayalım?
Merhaba arkadaşlar

Benim ekran kartım arzalandı 0 birtane iyi bir ekran kartı alacağım.300 lira limitim var 1-2 model beğendim sizlerinde fikrini almak istedim

csgo tarzı oyunlar oynuyorum
MSI GT730 GDDR3 4GB 128Bit Nvidia GeForce DX11 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

sizce bu ekran kartı uygunmudur?

Bütcenizi biraz daha zorlayıp 2 GB GT 740 almanızı öneririm. Farklı mağza/sitelerden biraz araştırıp daha uygun fiyata bulabilirsiniz.

Şayet oyun için alıyorsanız, almayı düşündüğünüz kart ile ilgili youtube üzerinden FPS odaklı oyun testlerine bakmayı ihmal etmeyin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.