ekran kartı alacam yardım

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
O kartlarla gta 5 kasar kardeşim birazdaha koy gtx750ti yada r7 265 al

Kasmıyor dostum sınıf arkadaşımda var onun sistemde oynadım 4GB sistemi var 2GB ekran kartı GT730 ile oynuyor GTA 5 high ayarlarda 1080P görüntüde 34 FPS veriyor kart.Donma yapmıyor.
İnternette r7 240 2GB kart 8GB sistem i7 işlemci aynı ayarlarda video var high ayarlarda 1080p r7 240 düşük 28 FPS falan veriyor ayrıca donuyor.

Dostum sen GT730 al GTA 5 high ayarlarda donma ve kasma yapmadan sıkıntısız oynarsın o fiyata çok sağlam kart bende ondan almayı düşünüyorum.

Edit:Kart oyun için üretilmedi ama tüm oyun özelliklerini CUDA kapsamında DVI optimizasyonu ile destekliyor :)

cihan3469

Uzman üye
28 Ağu 2011
1,893
1
30Km Güneyde
Kasmıyor dostum sınıf arkadaşımda var onun sistemde oynadım 4GB sistemi var 2GB ekran kartı GT730 ile oynuyor GTA 5 high ayarlarda 1080P görüntüde 34 FPS veriyor kart.Donma yapmıyor.
İnternette r7 240 2GB kart 8GB sistem i7 işlemci aynı ayarlarda video var high ayarlarda 1080p r7 240 düşük 28 FPS falan veriyor ayrıca donuyor.

Dostum sen GT730 al GTA 5 high ayarlarda donma ve kasma yapmadan sıkıntısız oynarsın o fiyata çok sağlam kart bende ondan almayı düşünüyorum.

Edit:Kart oyun için üretilmedi ama tüm oyun özelliklerini CUDA kapsamında DVI optimizasyonu ile destekliyor :)

Dostum ben kullanmadığım için öyle düşündüm yüksek ayarlarda bir anlık fpsyede bakılmaz bir süre oynadıktan sonra kartın ısınıp düşük fps vermeside bir olay yani anlık fpsye bakmak değil biraz oynayıp fps aynı düzeyde mi gidiyor o önemli bu arada 25 30 fpsde gta 5 kasıyor. tabi ben kartı kullanmadığım için öyle dedim siz performansı görmüşseniz doğrudur ama bu kartlar yerine r7 250 almak daha sağlıklı

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Dostum ben kullanmadığım için öyle düşündüm yüksek ayarlarda bir anlık fpsyede bakılmaz bir süre oynadıktan sonra kartın ısınıp düşük fps vermeside bir olay yani anlık fpsye bakmak değil biraz oynayıp fps aynı düzeyde mi gidiyor o önemli bu arada 25 30 fpsde gta 5 kasıyor. tabi ben kartı kullanmadığım için öyle dedim siz performansı görmüşseniz doğrudur ama bu kartlar yerine r7 250 almak daha sağlıklı

Yaklaşık 45-50 dakika kadar oynadım görevleri falan daha sonra arkadaşım geçti başına sıra sıra oynadık o da bi 40 dakika kadar oynadı sonra kapattık GPU Z açıktı sıcaklık 50nin üstüne çıkmamıştı fps 30un altına düşmedi ve donma olmadı 40 dakika boyunca ;)

PoopLid

Yeni üye
24 Eki 2015
4
0
Mersin
Kardeşim bende R7 240 kullanıyorum. 4gb ddr3 ram ve i3 3.60hgz işlemci ile gta v'i normal ayarlarda 30 40 fps alıyorum yani bana göre rahat oynanıyor. bence R7 240 alınabilecek bir kart ama biraz daha bütçe koyabilirim diyorsan r7 250 veya r7260x kartları daha iyi bunları da alabilirsin. :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.