Ekran Kartı Driveri ...

f0b0a0s0

Katılımcı Üye
27 Haz 2012
339
0
benim ekran kartı bozuldu galiba...Ekran kartı driverını kurduğum an pc donmaya başlıyo.Güvenli modda devre dışı bıraktığım an düzeliyor ancak oyunlara falan girmeye çalıştığımda acayip kasıyor.(Gta Vice City'de bile kasıyor.Bu ekran kartının bozulduğunu kanıtlar mı?

Ekran kartı modeli = NVIDIA GeForce 9500 GT

Son düzenleme:

Komega

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2013
9,706
6
Dünydn .s
benim ekran kartı bozuldu galiba...Ekran kartı driverını kurduğum an pc donmaya başlıyo.Güvenli modda devre dışı bıraktığım an düzeliyor ancak oyunlara falan girmeye çalıştığımda acayip kasıyor.(Gta Vice City'de bile kasıyor.Bu ekran kartının bozulduğunu kanıtlar mı?

Hocam temiz bi format at ondan sonra tüm driverları kur ;)

f0b0a0s0

Katılımcı Üye
27 Haz 2012
339
0
En az 5 kere format attım kardeş...Format atmaktan gına geldi :D Ekran kartını kurana kadar bir problem yok ama ekran kartı driverini kurunca problem olmaya başlıyor.Canım oyun oynamak istiyor.Her oyun Nvidia güncellemesini kuruyo sinir oluyorum.

Küçük-Mavi

Kıdemli Üye
23 Şub 2013
2,674
0
Backdoor
Hocam,
Şu an driverler yüklü mü?
-Eğer yüklüyse aygıt yöneticisinden kaldırmayı deneyiniz.
-Yüklü değilse yine aygıt yöneticisinden bakınız.Bir de bir fotoğraf yollar mısınız(aygıt yöneticisinin)?

Son düzenleme:

vedat2935

Yeni üye
9 Tem 2009
23
0
Bir aygıtı kaldırmak için:
Aygıt Yöneticisi'ni Açma.
Kaldırmak istediğiniz aygıt türünü çift tıklatın.
İstediğiniz belirli bir aygıtı sağ tıklatın ve ardından Kaldır’ı tıklatın. Ayrıca, aygıtı çift tıklayıp ardından Sürücü sekmesi üzerinden Kaldır'ı da tıklayabilirsiniz.:yo

Son düzenleme:

Küçük-Mavi

Kıdemli Üye
23 Şub 2013
2,674
0
Backdoor
Pardon hocam sürekli görev yöneticisi diye diye alışmışım kusuruma bakma aygıt yöneticisi olacaktı...

deadrow23´isimli üyeden Alıntı
Hocam,
Şu an driverler yüklü mü?
-Eğer yüklüyse görev yöneticisinden kaldırmayı deneyiniz.
-Yüklü değilse yine görev yöneticisinden bakınız.Bir de bir fotoğraf yollar mısınız(Görev yöneticisinin)?

Son düzenleme:

k64

Katılımcı Üye
28 Nis 2012
923
0
glasgow
ekran kartini cikartip calistir pc yi sonra kapat fisi cek parmagini 10 saniye power acma kapama dugmesinde tut ve birak elektrigi bosa cikarttin eger bios flash ceketi varsa biosu sifirla
sonra ekran kartini geri tak bu arada ramlari da kontrol et bi temizlik yap [itina goster ]
bittikten sonra ekran kartinin cd sini tak driveri kur ayarlarini yap
dene ise yarayacagina eminim
kolay gelsin

f0b0a0s0

Katılımcı Üye
27 Haz 2012
339
0
Aygıt yöneticisinden kaldırıp rest attığımda yine kuruluyor.Driver CD si yok ben de bana bi akraba toplamıştı. 3-4 sene önce toplamıştı. Başka nerden bulabilirim.

f0b0a0s0

Katılımcı Üye
27 Haz 2012
339
0
internetteki driverı da denedim olmadı. Eski driverı yani CD de bulunması gereken driverı nerden bulabilirim? Bi de benim ekran kartı kaç para eder? Özellikleri iyi mi? Donanımdan pek anlamıyorum da...Yenisini mi alsam?

Ekran kartı modeli = NVIDIA GeForce 9500 GT

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.