ekran kartı gb ını nasıl yükseltebiliriz ve zararları olurmu

KiNg DJ

Katılımcı Üye
21 Eki 2012
588
1
29
KONYA
selamunaleyküm arkadaşlar 8 gb ram ım var ve ekran kartım 2 gb 1 gb ı paylaşımlı ben dırek bu ekran kartına 2 gb ramden alıp örneğin 1 gb kullanıyorken sistem ufak bı zorlanmada 1 gb da paylasımlı oldugu ıcın ekran kartından aldı 2gb ben bu 2 gb ı 3 gb a cıkarabılırmıyım. Cıkarırsam bıos dan bı zararı olurmu ekran kartını yakma gibi vs.

KiNg DJ

Katılımcı Üye
21 Eki 2012
588
1
29
KONYA
Tam anlayamadım ama kardesım ekran kartını yukseltmek yararına olur iye düşünüyorum

yukarıda yeterınce acıklayıcı bı sekılde anlattıgımı umuyorum kardesım 1gb lık ekran kartı benı tatmın etmıyor ve acılıstada sorun yasatıyor yükseltmek mantıklı olucak ama yararımı olur zararımı tabı tartısılır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.