Ekran karti isininca res. Atiyor

nakres_38

Uzman üye
10 Ağu 2009
1,586
0
Arkadaslar, gtx560 ekran kartim var. Gta5 saatlerce oynuyorum sorunsuz, ama farcry 5 ile pubg yarim saat oynayinca kart sicakligi 85 derece olunca pc res atiyor. Bunun fan hizini kalici olarak nasil degistirebilirim. ?

nakres_38

Uzman üye
10 Ağu 2009
1,586
0
Hocam ayni sisteme gtx460 kart takiyorum sorunsuz hersey. Ama gtx560 kartimi takip biraz oyun oynayinca kart isinmaya başlayinca fan bi durup bi çalişiyor d7şük devirde dönüyor. Bunun ne türbir sorunu var çözemedim. Fan temizliginde bir problem yok.

10 Ara 2009
244
0
Merhaba eğer fan kendi kendine tamamen duruyosa fanınız veya fandan ekran kartına giden kabloda sıkıntı olabilir ayrıyeten termal macun gibi faktörleri unutmamak lazım ekran kartı ve işlemci soğutmada onlarında rolü büyük eğer bu konuda bilginiz az ise teknik servise baktırın derim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.