ekran kartı Önerisi

SiyaHat

Katılımcı Üye
13 Şub 2016
328
0
izmir
öncelikle selamun aleyküm bi konuda yardım eder misiniz bir ekran kartı alıcamda 1500 Tl civarında gta 5 gibi son çıkan oyunları rahat yüksek fps de oynayabileceğim beni uzun süre idare edecek bir ekran kartı önerir misiniz teşekkürler

Zonza

Katılımcı Üye
26 Mar 2016
923
0
İzmir
yanlız oyunlar rame bakar ekran kartına değil :D ekran kartı sadece grafiksel açıdan sayılır oyüzden seni 4gb ekran 8gb ram çok rahat oynattırır ben 4e4 pc ile çok rahat oynadım şahsen tabi full highde değildi

Son düzenleme:

Zonza

Katılımcı Üye
26 Mar 2016
923
0
İzmir
İşletim Sistemi: Windows Vista, Windows 7, Windows 8
İşlemci: Intel Pentium Dual Core E2140 1.60GHz / AMD Athlon 64 X2 Dual Core 3800+
Ekran Kartı: Nvidia 8600 GTS / AMD Radeon HD 2900 GT veya daha iyisi
Ekran Kartı Belleği: 512 MB
Bellek: 2 GB
DirectX Sürümü: 11

sistem gereksinimleri bunlar kasması imkansız :D

gghhpp

Üye
21 Şub 2016
104
0
ekran kartı kadar diğer bileşenler de önemlidir. mesela işlemcin ney? tek çekirdekli falan mı? ramin ne kadar....?

yani "darboğaz" denilen bir şey var. ekran kartın ne kadar iyi olursa olsun bilgisayarın diğer parçaları onu frenleyebiliyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.