ekran kartı önerisi

RedHour

Kıdemli Üye
22 Eki 2012
4,097
1
Sivas
bunun tarzı derken daha detaylı bilgi vermeniz daha iyi olur. işlemci modeliniz anakartınız. bunları bilmeden genel bir tavsiye isterseniz şuan fp olarak amd rx 570 veya 580 tavsiye edebilirim

samap

Katılımcı Üye
3 Eki 2015
555
0
bunun tarzı derken daha detaylı bilgi vermeniz daha iyi olur. işlemci modeliniz anakartınız. bunları bilmeden genel bir tavsiye isterseniz şuan fp olarak amd rx 570 veya 580 tavsiye edebilirim

RedHour
intel işlemci
ana kart: GA-8I945PL-G

samap
pc cok eski para harcamaya degmez yenı 1 tane alabılırsın pc yada leptop

hayalet18
ben de biliyorum ama elimdekini kullanmak istiyorum tavsiyeniz için yinede teşekkürler...

+++++

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.