Ekran kartı ve bilgisayarıma uyumu

Secret26

Katılımcı Üye
7 Şub 2010
537
0
Eskişehir
Arkadaşlar merhaba, bilgisayar donanımından çok anlamıyorum daha çok yazılım ama bir şey sormak istiyorum Amd HD5450 1GB DDR3 (Directx 11) 40NM Pci Express 2.1 X16 HDMI Ekran Kartı alacağım bilgisayarım özelliklerini resimde verdim sizce ekran kartı çalışır mı hiç anlamıyorum yani işlemciye felan bağlı mı :RpS_confused: (not: ddr2 ekran kartım var 1.5gb ddr3 istediğim için değiştiriyorum) şimdiden çok çok teşekkürler cevaplar için

ouoac4.png

k9t4s8.png

33w1moj.png

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.