Ekran kartı ve HDD Yakan Kod denedim VİDEOLU

Combodrop

Katılımcı Üye
14 Tem 2015
579
0
evet arkadaşlar bugün farklı bir konu ile karşınızdayım geceniz 2 sinde pc topladım sıradan ve bunun üzerinde kodları denedim izleiyn bakın noldu.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=FN1lKAz5_Es[/ame]

kakihara

Üye
30 Tem 2016
164
0
klasörün içindeyken Shift tuşu ve mausun sağ tuşuna basıp komut penceresini burada aç de dosyanın ismini yaz enter tuşuna bas birde öyle dene

MuratAkbas24

Yeni üye
2 Nis 2016
22
0
Çekimde 1080P olmuş kardeşim :D biraz daha net oalydı iyiydi.ellerine sağlık denemek lazım diyemicem ama isteyen deniyebilir tabi :D

EppekAdam

Üye
3 Tem 2016
140
0
Ankara
Kardeşim Güldüm :Ddd Bekle Yarım Saat Ki Yanacak :D Bro Bence Trojan Ve Virüslerdeki konuların kodlarına birdaha bak derim yanlislik olabilir ? :D Eline Sağlık Yinede :puah Bak ThrunderBolt Denen bi arkadaş var şaka kodları denen bi konusu var onu incele derim :)

Son düzenleme:

Combodrop

Katılımcı Üye
14 Tem 2015
579
0
Kardeşim Güldüm :Ddd Bekle Yarım Saat Ki Yanacak :D Bro Bence Trojan Ve Virüslerdeki konuların kodlarına birdaha bak derim yanlislik olabilir ? :D Eline Sağlık Yinede :puah Bak ThrunderBolt Denen bi arkadaş var şaka kodları denen bi konusu var onu incele derim :)

peki hocam deniyueceğim zaten bendede 1-2 şaka virüsü var pc yi kapatıyor felan dedim bunlarda çalışur ama çalışmadı

medcezir58

Katılımcı Üye
21 Tem 2008
262
0
sistem dosyalarını silmek için yapılmış fakat kodlar eksik yazılmış zorla silmek için bir kaç mod eklenseymiş sen pc yı yenıden baslattıgında ortada işletim sistemi göremezdin :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.