ekran kartı

Taksici

Üye
1 Nis 2013
66
0
amd readon hd7560 ekran kartım var crysis3 vs oyunları oynuyabilirmiyim açıklama yaparsanız sevinirim oynarsam hangi çözünürlükte oynarım.

Anquix

Katılımcı Üye
19 Ocak 2012
349
0
Ruhlar Diyarı'ndan
amd readon hd7560 ekran kartım var crysis3 vs oyunları oynuyabilirmiyim açıklama yaparsanız sevinirim oynarsam hangi çözünürlükte oynarım.

İnternetten yaptığım araştırmadan pek bir özelliğini bulamadım, daha doğrusu yazmamışlar.

Eğer özelliklerini biliyorsan buraya yazabilirmisin ? Ona göre sana bilgilendirmeyi yapabilirim.

kmc60

Uzman üye
8 Ocak 2013
1,206
6
Her yer
paket ekran kartı o ıslemcıyle berbaer olur bırde 7560 degılde 77.. serisidir ekran ıslemcın 4 çekirdek yanı i3 ve i5 ayarıdır.. ekran kartında muhtemel 1gb dengıdır yanı buyuk ıhtımalle oynarsın lakın yuksek performans bekleme..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.