Ekran kartım neden istediğim performansı vermiyor?

ByJackz

Yeni üye
28 Eyl 2013
30
0
Radeon Yazılım Sürümü - 17.8.2
Radeon Yazılım Sürümü - Crimson ReLive
Windows Sürümü - Windows 10 (64 bit)
Sistem Belleği - 16 GB
CPU Türü - Intel(R) Core(TM) i7-6500U CPU @ 2.50GHz
Graphics Chipset
AMD Radeon (TM) R7 M360
Memory Size
4096 MB
Memory Type
DDR3
yani kısacası i7 işlemci , 16 gb ram , 4 gb ekran kartı amd r7 m360 , ben bunlarla neden LoL'de 80 fps alıyorum silip baştan yüklesem işe yarar mı ekran kartı driverını?

The Precarious

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
815
0
Arkaplanda çalışan programları kapat
Gereksiz programları kaldır
Advanced System Care indir, tarattır ve temizle
Bilgisayarında Virüs taraması yap
Başlangıç programlarını düzenle
Windows 10 kullanıyorsan gereksiz hizmetleri kapat
Ekran Kartı ayarlarını düşür.
CCleaner indirip kayıt defteri hatalarını çöz

ByJackz

Yeni üye
28 Eyl 2013
30
0
Arkaplanda çalışan programları kapat
Gereksiz programları kaldır
Advanced System Care indir, tarattır ve temizle
Bilgisayarında Virüs taraması yap
Başlangıç programlarını düzenle
Windows 10 kullanıyorsan gereksiz hizmetleri kapat
Ekran Kartı ayarlarını düşür.
CCleaner indirip kayıt defteri hatalarını çöz

hocam normalde bu pc ile kaç fps almam lazım?

vahcet12

Katılımcı Üye
27 Haz 2016
469
0
AMD Radeon (TM) R7 M360 ekran kartıyla zaten yakalayacağın FPS yi yakalamışsın LOL de.
m360 nerden baksan 2-3 senelik bir ekran kartı. O kart ile bir kere GTA V oynamaya çalışmıştım minumuma çektim zor hareket etti.
Ayrıca PubG için şuan en iyi performans sergileyen kart 1050 TI oda yanlış hatırlamıyorsam 80-90 FPS gibi bir performans veriyordu.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.