Ekran kartim yandi

23 Nis 2015
75
0
Iyi gunler ben 2.el bi laptop aldim asus x550j uzerinde gtx850m ve intel hd 4600 oyunlari yukledim felan hersey cok guzel ama grafik islemciyle calistiriyorum oyunlar kasiyor denediklerim ets2 cs go gta 5 hepsi en dusuk ayarlarda anlamadim lutfen yardim edermisiniz

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
23 Nis 2015
75
0
En son guncellemi indirdim ama hala ayni en son guncellemenin bir oncekini indirdim uyumlu degil diyor aksam eve gecince bi format aticam ama 8.1 suan tekrarmi kurayim

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
En son guncellemi indirdim ama hala ayni en son guncellemenin bir oncekini indirdim uyumlu degil diyor aksam eve gecince bi format aticam ama 8.1 suan tekrarmi kurayim

Windows7'yi kur. Sonrasında sana yukarıda attıgım videoları tek tek izleyip uygula.%100 sonuç alıcaksın.Ekran kartının yandıgını düşünüyorsan https://www.technopat.net/sosyal/konu/ekran-kartinin-yanip-yanmadigini-nasil-anlariz.105797/ bu konuyu incele. eğer ekran kartın yanmışsa bi bilgisayarcıya götür baksın yeni ekran kartı alıp taktır , ama ekran kartı yanmadıysa yukarıda attıgım makaleyi ve videodakilerini uygula %100 sonuç alıcaksınız.

23 Nis 2015
75
0
Aksam windows 7 kurup denicem soylediklerinizi technopatta arkadasin dedigi gibi eger 850m yandiysa devreye direk intel giriyorda oyunlarda nvidia ile calistirdigimda ayni intel ekran karti gibi performans veriyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.