Ekran KArtımın Fanının Bi Parçası Koptu Ne Yapabilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kemosantes

Yeni üye
18 Tem 2012
41
0
Arkadaşlar Ekran Kartımın Fanının bi kısmı galiba kablolara sürtüp kırılmış. Ekran Kartım Calısmıyor Ne Yapmam Gerekir Yardım Edin.

Bilgileri:

Markası: Zotac ,(9600 GT 256 Bit 512 MB mi 1GB mı Neydi)

ant07alya

Katılımcı Üye
29 Ocak 2012
918
0
arkadasım hemen pcni kapa açarsan ekran kartı fazla ısınıp yanmaya kadar yolu var sen en iyisi ekran kartını ladın yere yollayapsınlarderim başka bişi dmem..

djcapkin

Özel Üye
18 Ağu 2008
8,219
57
Türkiye
Eğer Kırıldığın Geç Fark Ettiysen Bir Kaç Kere Reset Atmiştir Kullanima Devam Ettiysen Yanmiştir. Çalişmadiğina Göre Yandiğini Düşünüyorum Çünkü Fanla Bi Bağlantisi Olamaz. Kolay Gelsin

Kemosantes

Yeni üye
18 Tem 2012
41
0
Eğer Kırıldığın Geç Fark Ettiysen Bir Kaç Kere Reset Atmiştir Kullanima Devam Ettiysen Yanmiştir. Çalişmadiğina Göre Yandiğini Düşünüyorum Çünkü Fanla Bi Bağlantisi Olamaz. Kolay Gelsin

Yanmıştır O zaman Cünkü Gec Farkettim Ekran Kartı Arızalanınca Kasanın İçini Açtım Baktım Parçası Kopmuştu :( Gitti 180 TL . YARDIMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

Kemosantes

Yeni üye
18 Tem 2012
41
0
Arkadaşlar Ben Bunun Fanını Taktım Ekran Kartınıda Taktım Fanı Çalısıyor Ancak bir motordan daha fazla ses çıkarıyor sanırsam pervanesi kırık die teki Ayrıca monitor kablosunu Ekran kartına Takınca Görüntü Gelmior Monitorün ısıgı yanıp sönüyor . Bide Arkadaşlar Özelliklerden ekran Kartıma Bakıorum Hiçbirşey Takıla Olmadıgı Halde Burda Varmış Gibi Gösteriyor. Bunun Sebebi Ne olabilir? Fotoğraf Ekledim.

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

Son düzenleme:

-SiPaHi-

Yaşayan Forum Efsanesi
6 Ocak 2012
12,775
1
İstanbul
Arkadaşlar Ben Bunun Fanını Taktım Ekran Kartınıda Taktım Fanı Çalısıyor Ancak bir motordan daha fazla ses çıkarıyor sanırsam pervanesi kırık die teki Ayrıca monitor kablosunu Ekran kartına Takınca Görüntü Gelmior Monitorün ısıgı yanıp sönüyor . Bide Arkadaşlar Özelliklerden ekran Kartıma Bakıorum Hiçbirşey Takıla Olmadıgı Halde Burda Varmış Gibi Gösteriyor. Bunun Sebebi Ne olabilir? Fotoğraf Ekledim.

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

ekran kartını görmüyor,ancak ekran kartı driver in yüklüyse yazılım olarak bunu varmış gibi görebilir,monitörün ışığının yanıp sönmesinin nedeni görüntü alamaması

Kemosantes

Yeni üye
18 Tem 2012
41
0
Yok Ekran Kartı Driverim Yüklü Değil . Bende Bu Yüzden Şaşırdım Varmış Gibi Gösteriyor Ekran Kartı Takılıda Değil Hatta ÖZellikleride Böyle Değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.