ekran kayıt progamı önerileri

MaxBey

Üye
23 Haz 2019
52
0
Merhabalar, herkese hayırlı ramazanlar şimdi ben 2-3 saat kayıt edebilecegim basit bir program varmi ? basit derken kulanımı kolay olan camtasia8 hariç yardımcı olursanız çok sevinirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

boole

Ar-Ge Ekibi Proje Yöneticisi
12 Nis 2019
735
201
.Net Core
Cevap: ekran kayıt progamı gerekiyor lütfen !

merhaba
obs var ücretsiz bir şekilde kullanabilirsin

Laurange

Kıdemli Üye
22 Ağu 2017
3,137
19
Bakü
Cevap: ekran kayıt progamı gerekiyor

Merhabalar,

Screencast-O-Matic, AceThinker programlarını kullanabilirsiniz.

Dargaaltay

Uzman üye
7 Mar 2019
1,747
20
407
Kainat

Çok kullanılan Bandicam ve movavi studionun kendi screen record programı var. Bunları kullanabilirsin

'Chan

Uzman üye
1 Nis 2020
1,802
19
1,462
Shibuya

Merhaba,

kendim youtube kanalımda video çekerken bilgisayarda herhangi bir kasma, donma sorunu yaşatmayan ocam isimli programı kullanıyorum. Arayüzü oldukça basit.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.