Eksen Atak İle Site Hack Videolu Anlatım !

9 Eyl 2012
61
0
Kocaeli,İzmit
Selamun aleyküm arkadaşlar çoğu arkadaşımız hack işine başlarken havij kullanıyor.EksenAtak ile işe başlayan az kişi var ben onlardan biriyim çoğu kişinin bana yönelttiği sorular nedeniyle bu videoyu çektim.Çoğu kişi bu programla ilgisi soru soruyor buyrun video ve linkler ;

Video Link ; http://www.youtube.com/watch?v=pxI1Vu39qjs

Download Linki ; Ux0r_Hacking_Activity_mavi1.org.zip

Virüs Total : https://www.virustotal.com/file/a52a393a38b351493766a7376886cb149c5e624ed287880a50dffe69f3bc0c55/analysis/

Arkadaşlar bu programdaki trojanlerden zarar görmedim hatta Deface teamdan bu programları aldım yani güvenebilirsiniz 5-6 aydır kullanmaktayım hiç bir sorun yok.

İyi Hackler ~ Lord0fJustice

soulcalibur

Katılımcı Üye
19 Ara 2009
931
0
Core
o videoyu izledim ondan sonraki adımlar nasıl olcak ne yapcaz bilgilendirirseniz böyle bi video ile çok sevinirim

ant07alya

Katılımcı Üye
29 Ocak 2012
918
0
o videoyu izledim ondan sonraki adımlar nasıl olcak ne yapcaz bilgilendirirseniz böyle bi video ile çok sevinirim

dewamında admin panelini bulup indext atıcaksın bu kadar basit... kardşei mbu iş çok kolay bişi... com_user. ne kadar fazla yaparsanız okadar fazla site çıkar mantık bu yani ben yaptım suanda elimde 3 tane site var..

9 Eyl 2012
61
0
Kocaeli,İzmit
dewamında admin panelini bulup indext atıcaksın bu kadar basit... kardşei mbu iş çok kolay bişi... com_user. ne kadar fazla yaparsanız okadar fazla site çıkar mantık bu yani ben yaptım suanda elimde 3 tane site var..

Aynen öyle bu programla bulduğunuz sitelerin admin baneli şu şekildedir { www.siteninadıneyse.com/administrator } bu şekildedir.Giriş isminiz hep admin dir. Şifreyi program kırıyor zaten :)

Son düzenleme:

Albatroz

Katılımcı Üye
6 Ağu 2011
506
19
paylaşım için teşekkürler, yeni arkadaşlar için yararlı olabilir.

SoLoRuLeZ

Yeni üye
4 Ağu 2012
2
0
soru??

arkadaşım şimdi yine aynı mantıkta bir iş yaptık bu sefer çeviri olarak cumhuriyet hukuk gibi şeyler yazarsak israilin önde gelen siteleri karşımıza çıkabilir mi ??

9 Eyl 2012
61
0
Kocaeli,İzmit
arkadaşım şimdi yine aynı mantıkta bir iş yaptık bu sefer çeviri olarak cumhuriyet hukuk gibi şeyler yazarsak israilin önde gelen siteleri karşımıza çıkabilir mi ??

Oraya yazdığım kelimelerle alakalı şeyler çıkar kardeşim sen oraya "eczane,hastane,ilaç vb" yazarsan full sağlık sektöründeki siteleri bulursun evet cumhuriyet hukuk yazarsan bulabilirsin tabi israilin önde gelen siteleri bu şekildeki basit şifreleri kullanmıyordur tahminimce :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.