El yapımı notebook soğutucusu ve performans

vcghvgb512

Katılımcı Üye
14 Eyl 2009
429
0
Merhaba arkadaşlar herkes günümüzdeki hazır notebook soğutucuları biliyordur burda bu konuyu anlatıyorum çünkü hazır soğutucular el yapımı kadar performans vermez yani bir çoğu vermez ve hazır soğutucu alamayanlar vardır aramızda internetten alışveriş yapmaya çekinen insanlar var yakın çevresinde bulamayanlar var.

Gelelim fasulyenin faydalarına hazır notebook soğutucusundan farkı ne olucak diyen arkadaşlar, hazır soğutucular her notebookta ızgaralara denk gelmeyebilir bu sayede soğutucumuz pekte işe yaramaz ama el yapımı soğutucuları kendi bilgisayarının ızgaralarına göre tasarlayabilirsin ve büyük bir ısı düşüşü olduğunu zaten görürsünüz bilgisayarınızın ömrü uzar ! Özellikle oyun bilgisayarı kullananlar için anlatıyorum bu konuyu eminim faydalı olur sizlere resimlerle örnekleride göstericem

DOSYA KLASÖRÜNDEN BİLE OLUYOR BU İŞ :)

1.JPG

AŞAĞIDAKİ FOTOĞRAFTA DEDİĞİM MANTIK KULLANILMIŞ IZGARALARA GÖRE SOĞUTUCU TASARLANMIŞ

20120729023.jpg

20120705152842hdr.jpg

20120729019.jpg

20120729010.jpg

BANA BİRAZ ARKADAN YÜKSEK GELDİ SİZ DAHA KISA OLUCAK ŞEKİLDE KESEBİLİRSİNİZ

20120729029.jpg

mem-53

Üye
22 Haz 2009
157
0
super olmus kardeşim ellerine sağlık. ama resıme baktıgım da leptopun altı biraz yuksek olmus. hazır bu kadar yer varken yerinde olsam eski bir vantilatör un pervanesini bağlardım ona. Pc yi buzdolabına çevirirdi hemen :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.