Çözüldü Elektronik sigara aldım korkuyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TAV4N

Üye
12 Şub 2016
57
0
...
Merhaba beyler dün elektronik sigara aldım ama almadan önce internetin her yerinde patlama videoları gördüm ama yinede aldım.Elektronik sigara için 39 Euro ödedim(internetten almadım) ama kaliteli olup olmadığıni bilmiyorum ürünün aynısıni interntten buldum bu konuda bilgili arkadaşlar beni daha iyi bilgilendirebilirse çok sevirinirim
E-SIGARA LINKI:E-Zigaretten

Moderatör tarafında düzenlendi:

da1m0n

Uzman üye
30 Tem 2016
1,715
10
root@da1m0n:~#
Daha dün ailecek pazara gittik dönüşte babamın bir arkadaşı var tütüncü ona uğradık.Bizim aileden kimse sigara içmez fakat arkadaş işte her neyse adam elektrikli sigara gösterdi eğer aldığın marka güvenilirse ve sigara o kadar ucuz değilse bir şey olmaz merak etme.

qwer954

Kıdemli Üye
3 Ocak 2016
3,850
1
Bilinmez
En güzel gel sigarayı bırak kardeşim :) Yaşlılığını düşün... Sigaradan etkilenmiş bir yaşlı adam... Ne zor olur hayat biliyomusun ? Gel bırak sigarayı sağlığını düşün :) Sadece tavsiyedir karar sana kalmış :)

Izner

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
600
0
DEAD CİTY
Size tavsiyem;
İnternet üzerinden " Elektronik Sigara yasaklandı mı ? " şeklinde arama yapmanızdır.
Bunun dışında,

Pamuğunu yakmazsan(Deli gibi asılmazsan) gayet keyifli.
Likitleri yaklaşık 1 hafta gidiyor, tabi bu ne kadar çektiğine bağlı.
Bunun yerine arada bir Nargile içseydin daha iyi olurdu ama
Elektronik Sigaranız Hayırlı Uğurlu olsun Asteğmenim. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.