Elimde böyle bi site var nasıl hacklerim adımadım yaptırırsanız sevinirim

TesLaHack

Üye
10 Tem 2015
221
0
Siberistan
Üslubumu düzelttim binbaşım :)

Öncelikle konu başlığındaki üslubunu düzeltmelisin. Sonrasında da acunetix ile siteyi taratıp açık var mı diye bir bakarsın açık varsa örneğin sql havij ile taratırsın yada manuel sql yaparsın.

üslupta sıkıntı varsa affola ugrastım yapamadım sql ile tarattım açık var ama sonrasında neler yapabilirim bilmiyorum

'Taipan

Kıdemli Üye
30 Haz 2015
3,847
73
binbaşım 1-) site nasıl bi site yani php mi ne türden bir sitedir ?
2-)Dork nasıl oluştururum bu siteye göre
3 [url=https://hizliresim.com/OZAJRA][/URL] bu programı kullansam işe yarar mı

yanlış bilgi vermek istemem ama php değilde asp tabanlı site galiba default'un uzantısı asp.
Valla o programı daha hiç kullanmadım. Acunetix sonuçlarını bir ss olarak atsana

Son düzenleme:

02d3

Kıdemli Üye
23 Haz 2015
2,581
1
LA
Site asp ile kodlanmıştır. Bunda yaptığın SQLİ'lere Access SQLİ denir. O programı değil de direk sqlmapi kullan veya AlinganPanda'nınkini kullan.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.