Elimizdeki ıp ye neler yaparız

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Adamın 10 dakikalığına internetini kesmek için arkadaşlarınla yarım saat organize olup, UDP flood yapabilirsin. En az 4 arkadaş gerekecek.

Onun harici hiç bir şey yapamazsın. IP adresi sihirli bir sayı değildir, evet biliyorum "Who am I"'da, "Mr. Robot"ta veya falanca başka heçkır filminde çok önemliydi. Onlar film. Gerçek hayatta sunucu değilsen, asla saklaman gerekmeyen ve değişip duran bir adrestir o kadar.

reisturk

Yeni üye
26 Mar 2018
18
1
Cmd den ıp sı ve bazı programlardan cıkmıyor bır sıteden oynadıgımız oyun uzerıne gelıp bızım hesapları aldılar yonetıcı panelının verdıgı sadece ıp

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Cmd den ıp sı ve bazı programlardan cıkmıyor bır sıteden oynadıgımız oyun uzerıne gelıp bızım hesapları aldılar yonetıcı panelının verdıgı sadece ıp

Ne yazık ki... Şöyle anlatayım, hepimiz router arkasındayız. Yani mesela TTNET'in verdiği modem asıl internete bağlanan cihaz, sonra o bu interneti bir ağ içinde paylaşıyor.

Herhangi bir mesaj geldiğinde, modeme "bunu özellikle şu cihaza yönlendir" diye bir emir vermemişsek modem cevap olarak "yoh seni dinleyen kardeşim burda" der geçer. Modem arkasındaki cihazlar bir bağlantıyı başlatmamışlarsa, onlara ulaşamazsın bile. Bundan dolayı "port açma" dersleri, videoları var. Trojan sunucumuzun dinlemesi için bile modemden bunu talep etmemiz gerekir.

Ondan yapabileceğiniz tek şey, adamların modemini "halt" moduna girmeye zorlamak. O da manasız, adam kapatır açar modemini, her şey düzelir.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Birde sunu sormak ıstedım program olarak sypnet - darkcomet-quassar rat hangısını onerırsınız ?

Üstad ben kendi trojanımı yazarım. Bilgim yok. Ama FUDlama dediğimiz işlemi yapmadan üçü de en adi virüs tarama programından bile geçemiyormuş.

Ama hiç öğrenmeden sorarsan, kimse vakit kaybetmek istemez.

1. Darkcomet'i mesela, indir.
2. Bir sanal makine programı indir, mesela VirtualPC.. Bir yerlerden de en ufak, mesela bir Windows XP imajı indir, yeni bir sanal bilgisayar oluştur.
3. Darkcomet'i sanal makinede çalıştır, çalışmasını gör, öğren.
4. Sitedeki crypter'ları dene.
5. Sonra sor veya kendin crypter yapmayı öğren.

Biliyorum uzun iş ama emek olmadan yemek olmaz işte üstad...

Mr Knight

Katılımcı Üye
18 Mar 2018
326
2
R U S Y A
Üstad ben kendi trojanımı yazarım. Bilgim yok. Ama FUDlama dediğimiz işlemi yapmadan üçü de en adi virüs tarama programından bile geçemiyormuş.

Ama hiç öğrenmeden sorarsan, kimse vakit kaybetmek istemez.

1. Darkcomet'i mesela, indir.
2. Bir sanal makine programı indir, mesela VirtualPC.. Bir yerlerden de en ufak, mesela bir Windows XP imajı indir, yeni bir sanal bilgisayar oluştur.
3. Darkcomet'i sanal makinede çalıştır, çalışmasını gör, öğren.
4. Sitedeki crypter'ları dene.
5. Sonra sor veya kendin crypter yapmayı öğren.

Biliyorum uzun iş ama emek olmadan yemek olmaz işte üstad...

Rica etsem kendi yazdıgın trojanı bana yollayabilirmisin? Yararlanmak istiyorum.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Ip adresi statik ise ddos atabilirsin telnet i aciksa dosya aktarimi flan yapabilirsin baska da simdilik aklima gelmiyor

Ftp sunucusu kurmuş ve sadece lokale değil her yere açıksa ve modemden 20. portu kendi bilgisayarına yönlendirmişse ve anonim girişe izin vermiş veya tahmin edilebilir bir şifresi varsa veya özellikle 10 yıl öncesinden kalma brute force protection'ı olmayan bir ftp server kullanıyorsa... *nefes alır* o zaman dosya aktarımı yaparsın.

Zannetmem.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.