'Eline sağlık' ve Türevi Postların Yasağı Kaldırılmıştır

SeNZeRo

Özel Üye
8 Eyl 2016
5,100
14
Değerli TürkHackTeam üyeleri,

Daha önceden rütbe sistemimiz post sayısına göre rütbe atlayacak şekildeydi. Bundan dolayı rütbe atlamak isteyen kişiler konu altlarına 'eline sağlık', emeğine sağlık türevi post atarak post sayısını yükseltip rütbe atlamaya çalışılıyordu. Bundan dolayı daha önceden 'eline sağlık' türevi postların atılmasını yasaklamıştık.
Fakat rütbe sistemimizde değişikliğe gidip post sayısına göre rütbe atlama sistemini değiştirdiğimiz için artık konu altına yazılan 'eline sağlık' türevi postların yasağı KALDIRILMIŞTIR.
Aşırıya kaçan üyeler forumdan UZAKLAŞTIRILACAKTIR.

Önemle duyurulur.

cewl

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
2,870
9
29
Merdekan
bak bu guzel oldu :) 2 seycik kaldi bir rutbe birde eski tema :) eski tema olamsada olur rutbede geri gelse baya iyi olur tam aktifliy irelleyisi olur

T3R971S

Üye
22 May 2016
157
0
yeni tema çok iyi aslında neden beğenilmedi bilmiyorum onun dışında iyi güzel oldu

kalpsizpgenc

Uzman üye
15 Eyl 2018
1,795
3
İnstagram
Umarım gine aynı şekilde yorum yapmazlar

Açılan konu :lütfen yardım edin dolandırıldım

Post kasanın cevabı : Teşekkür ederim hocam

nE Ne wtf ? :D Adam dolandırılmış Teşekkür edelim hocam diyor :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

AnonimTeam

Katılımcı Üye
20 Nis 2015
533
2
Baku
Bu Nedki Bu Forum Aktifliği Yakalamak İçin Daha Neler Neler Yapacak Bakalım , Elinize Sağlık :D

TürK.KuRdU

Kıdemli Üye
2 Nis 2016
3,986
2
'm
Onca rütbe ve eski üyeye yazık ettikten sonra aktifliği bu tür saçmalıklarla toplayacağını düşünen bir yönetim.. komik.

Black Turtle

Adanmış Üye
28 Ocak 2015
6,615
35
Remote Admin
Onca rütbe ve eski üyeye yazık ettikten sonra aktifliği bu tür saçmalıklarla toplayacağını düşünen bir yönetim.. komik.

Üyeden kastınız banlanan üyeler ise kimseyi durduk yere banlamıyoruz bundan emin olabilirsiniz.

Rütbe olarakta post kasımı olduğu için bu şekilde bir rütbe sistemi getirildi. Ek olarak hak eden üyelerimize "Bröve" ler temin ediyoruz.

AnonimTeam

Katılımcı Üye
20 Nis 2015
533
2
Baku
Üyeden kastınız banlanan üyeler ise kimseyi durduk yere banlamıyoruz bundan emin olabilirsiniz.

Rütbe olarakta post kasımı olduğu için bu şekilde bir rütbe sistemi getirildi. Ek olarak hak eden üyelerimize "Bröve" ler temin ediyoruz.

"Bröve" Veriyoruz Diyorsunuz Ya Cok Komik Geliyor Eski Sistemin Yerini Hicbirsey Vermiyor 2015 de uye oldum bakin bakalim hic post kasmismiyim ? post kasanlara karsi onlem almaniz gerekiyordu cok ayip ettiniz ve forum oluydu daha beter oldu

P4RS

Özel Üye
8 Ocak 2017
5,162
57
Ankara
"Bröve" Veriyoruz Diyorsunuz Ya Cok Komik Geliyor Eski Sistemin Yerini Hicbirsey Vermiyor 2015 de uye oldum bakin bakalim hic post kasmismiyim ? post kasanlara karsi onlem almaniz gerekiyordu cok ayip ettiniz ve forum oluydu daha beter oldu

Merhabalar,

Öncelikle eleştiriniz için teşekkür ediyorum. Eski sistem de mesaj kasmayan üyelerin sayısı kasanlara oranla çok azdı. Önlemler aldık yönetim olarak fakat sonra "çok sıkıyorsunuz bizleri" dendi. ÜDY'de çözüm olarak bunu uygulamaya geçirdi. Bröve alan üyelerde alanlarında gerçekten kendini kanıtlamış ve iş yapan kişilerdir. "Forum öldü, bitti" gibi postlar geliyor fakat neye göre kime göre? Elimizden geldiğince bir şeyler yapıyoruz ve forumda ölmedi :)

TürK.KuRdU

Kıdemli Üye
2 Nis 2016
3,986
2
'm
Merhabalar,

Öncelikle eleştiriniz için teşekkür ediyorum. Eski sistem de mesaj kasmayan üyelerin sayısı kasanlara oranla çok azdı. Önlemler aldık yönetim olarak fakat sonra "çok sıkıyorsunuz bizleri" dendi. ÜDY'de çözüm olarak bunu uygulamaya geçirdi. Bröve alan üyelerde alanlarında gerçekten kendini kanıtlamış ve iş yapan kişilerdir. "Forum öldü, bitti" gibi postlar geliyor fakat neye göre kime göre? Elimizden geldiğince bir şeyler yapıyoruz ve forumda ölmedi :)

"Önlemler aldık yönetim olarak"
Üye olma sistemini değiştirdiniz, üye alımları eskiden çok kısa sürelerle olurken artık forumu tamamen yeni üyelere açtınız ve hata yaptınız. Çünkü üyeliklerin açılmasıyla post kasan bazı salaklar da doluştu güzelim foruma. Haliyle yeni üyelerin bu tecrübesizliğinin cezası tüm üyelere (Eski üyeler de dahil olmak üzere) patladı.
Sonuç ne oldu?
Foruma kendini adamış kaliteli konular açan kategorilere birçok hizmet veren üyelerin rütbeleri yeni diye tabir ettiğimiz üyeler yüzüne silindi.
Şimdi de forum ölmedi diyorsunuz? Siz inanıyor musunuz bu yalana peki :) ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

facker70

Katılımcı Üye
18 Nis 2010
487
0
Karaman
THTnin ana karakteri bozulmuş, Eski üyeler rütbelerini kaybetmiş. yeni üye statüsünde gibi gözüküyor. Üyelik tarihi eski olanlara'da rozet mi verseniz acaba?

0x762

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Nis 2016
38,343
33

Rütbe sistemi ve mesaj/konu kısıtlamaları THT 'nin paylaşımdan ziyade daha çok rütbe atlama, sürekli aynı konuların ve tekniklerin yayınlanması, rütbe almanın forumda önemli bir durummuş gibi lanse edilmesini engellemek için yapıldı. 1.5 sene önce brutforce, tayland devlet sitesi, dork konularından geçemiyorduk. Artık niteliği olan konular açılıyor.
Kaliteli konular açıyorsanız foruma bir alanda fayda sağlıyorsanız o alana uygun bir bröve alarak normal üyelerden bir üst statüye terfi edebiliyorsanız. Eski askeri düzene göre daha iyi bir durum. Emek veren karşılığını alacak. Gereksiz mesaj yazanlar aynı yerinde sayacak.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.