Elinizde dünyanın en büyük Siber gücü Olsa?

Héraklés

Özel Üye
27 Haz 2011
6,162
23
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır konu açmıyorum hal hatırda sormadık ,

Umarım hepiniz iyisinizdir ufak bir soru soralım cevapları sizin kadar bende merak ediyorum.

Tanınmış bir bilgisayar korsanısınız veya hackersınız her neyse elinizde gerçek bir güç var bunu neye karşı kime karşı ve neden kullanırdınız . :)

#~Massive`

Kıdemli Üye
24 Ara 2015
4,242
0
Rusyaya karşı kullanırdım paralarını çalıp 400 rus hatun karşılıgı geri verecegimi söylerdim :V

'AdrenaLiN

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Şub 2012
8,398
151
Bu dünyada herkes kendi çıkarı için uğraşıyor ilk olarak bende yüklü bir şekilde hesaplarıma parayı dağırtırdım sonrasında yurt dışına çıkardım.Sonrasında ne kadar bizi yönetenlerden bizi bölme amaçları olanları ifşa ederdim.Son olarak bağış yapardım bol bol ...

bacinik

Üye
3 Tem 2016
76
0
Devletin bekası için kullanırım... Öncelikle bilgi toplarım herkesle her devletle ilgili kişiler kurumlar özel şirketler ... Bu benim en büyük kozum olur daha sonra Nasıl ki şu an ülkemize karşı bir oyun oynanıyor ve oyun kurucular dışardan hamlelerin sonuçlarını gözlemliyor ben daha beterini yaparım.... Kişileri kuruluşları kurumları ve o devlete ait siyasilerle ilgileri yavaş yavaş karşılıklı hamle gibi piyasaya sürerim böylece onlar kendi iç düzenini sağlamaya çalışırken ben gelişmeme bakarım....
Bunun dışında sızabildiğim tüm ağlara sızarım bu küçük bir fabrikanın ağından büyük bir askeri tesise kadar zamanı gelince devletime karşı oluşabilecek tüm tehditlere karşı yapacakları tüm hamleleri kendi lehime çeviririm.... Hayali bile güzeldi be :D :D :D

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
389
Ankara
Güç olsa ne yapacağım ki? Önemli olan gücü ele geçirmek, o esnadaki uğraş eğlenceli.. Yoksa bedavadan elime verilince ne zevki kalacak ki?

İhtimal o gücü kiralardım, gelen para ile geçinip 24 saat kendim için çalışmaya başlar, o elimdeki güçten daha iyisini kendim edinmeye çalışırdım.

Milliyetci87

Kıdemli Üye
1 Ocak 2016
4,332
0
necropolis
Oturduğum sitedeki bütün bilgisayarlara sızar,bildiklerimle bir şirket açar paramı helal dairesinde kullanırdım :) Tabi o kazandığım güç helal ise :D

KIRMIZI BEYAZ

Katılımcı Üye
8 Haz 2016
378
0
svchost.exe
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır konu açmıyorum hal hatırda sormadık ,

Umarım hepiniz iyisinizdir ufak bir soru soralım cevapları sizin kadar bende merak ediyorum.

Tanınmış bir bilgisayar korsanısınız veya hackersınız her neyse elinizde gerçek bir güç var bunu neye karşı kime karşı ve neden kullanırdınız . :)

Çok güzel bir soru sordunuz ve bu soruyu siz sorunca acaba bu hack isteği niye diye sordum kendime? :)

Edit: Başka ülkelerden Türkiye'de gelen bizim içimizdenmiş gibi görünen ajanların dosyalarını ele geçirip devlete verirdim.

Son düzenleme:

DDATA

Uzman üye
1 Ocak 2016
1,460
1
Bilinmiyor
Elimde dediğiniz gibi bir güç olsa herhalde dataları çekerdim. Sonra da devlet ülkelerinin büyük ihtimalle siber suçlarıyla uğraşan ekiblere ya ücret karşılığı yada başka bir sözleşme karşılığında verirdim.

Alacağım ücret makul bir ücret olacak yapacağım sözleşme de devlet yararına olacaktır. :)

Sd1eewDEWG156d

Kıdemli Üye
26 Nis 2013
2,406
0
Güç olsa ne yapacağım ki? Önemli olan gücü ele geçirmek, o esnadaki uğraş eğlenceli.. Yoksa bedavadan elime verilince ne zevki kalacak ki?

İhtimal o gücü kiralardım, gelen para ile geçinip 24 saat kendim için çalışmaya başlar, o elimdeki güçten daha iyisini kendim edinmeye çalışırdım.
İlk paragraf her şeyi özetliyor zaten :D Hocam bu arada kiralama olayını okuyunca çıldırdım:RpS_lol:

KIRMIZI BEYAZ

Katılımcı Üye
8 Haz 2016
378
0
svchost.exe
Elimde dediğiniz gibi bir güç olsa herhalde dataları çekerdim. Sonra da devlet ülkelerinin büyük ihtimalle siber suçlarıyla uğraşan ekiblere ya ücret karşılığı yada başka bir sözleşme karşılığında verirdim.

Alacağım ücret makul bir ücret olacak yapacağım sözleşme de devlet yararına olacaktır. :)

Hocam o datalardan sonra sizi siber suçlarla mücadelede başkan yaparlar :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.