Elinizde varsa pdf kitaplar

Iceadearth

Yeni üye
30 Kas 2018
9
0
Merhabalar Abilerim,Ablalarım,Kardeşlerim.

Uzun Süre sonra tekrardan liseye başlama kararı aldım ve çoğu temel şeyi unuttum bundan dolayı googleden felan türkçe dil edebiyatı 1 2 3 vb. konu anlatımlı soru kitapları bakıyorum ancak bulamıyorum.
Elinizde olan Lise konularıyla alakalı 1 2 3 4 sınıflarla ilgili özel yayın kitapları PDFLERİ varsa atabilir misiniz .

Antremanlarla Matematik 1,2 Örnek ;
Sınav günüde mağlum yaklaştı 6 7 nisan da

Çalışmadanda boş girmek istemiyorum.

Şimdiden İlgilenen Herkese Teşekkür ederim. :mahcup::mahcup::mahcup::mahcup::mahcup:

Hem ek olarak liseye tekrardan başlama kararı alan DİĞER ; Abilerim,Ablalarım,Kardeşlerim'de yararlanmış olur.

Son düzenleme:

Iceadearth

Yeni üye
30 Kas 2018
9
0
Önerin ve konuyla ilgilendiğin için öncelikle teşekkür ederim . MEB Sitesindeki ders kitapları karmaşık geldiği için . EK ÖZEL KİTAPLAR Daha rahat ve tek başına hazırlana bilecek öğrenciler, için ondan dolayı Özel Kitap PDF'LERİNİ tercih ediyorum. Tekrar önerin için teşekkür ederim.

'UnconscionabLe

Yeni üye
30 Eki 2018
3
0
dünya olamaz
Önerin ve konuyla ilgilendiğin için öncelikle teşekkür ederim . MEB Sitesindeki ders kitapları karmaşık geldiği için . EK ÖZEL KİTAPLAR Daha rahat ve tek başına hazırlana bilecek öğrenciler, için ondan dolayı Özel Kitap PDF'LERİNİ tercih ediyorum. Tekrar önerin için teşekkür ederim.

O zaman şu siteyi önerebilirim. Bilmem yardımcı olur mu ama elden gelen şimdilik bu kadar. Olmadı yinede takipdeyim konuyu.

--KaynakBul--

Eğer ücretli bir şeyler ararsan da, HocalaraGeldik olabilir. Her videonun altında, hem konu anlatım notları hemde konu ile alakalı sorular var. Yani videoyu izleyip, konu anlatımı okuyup, soruları da çözerseniz, bitti bu iş.

--HocalaraGeldik--

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.